ÇİFTÇİNİN DOMUZLARDAN İNTİKAMI FECİ OLDU!..

ABD'de Ekinlerine zarar veren domuzlardan kurtulmak isteyen bir çiftçinin başvurduğu yöntem herkesi şaşkına çevirdi. Helikopterle domuzların peşine takılan avcı lakaplı çiftçi, bütün hayvanları birer birer avlayıp görüntüsünü internete koydu.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
51816 16
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
TBMM'deki aile filtresi uygulaması nedeniyle eşcinsel derneklerinden LGBT'nin sitesine erişimeyen CHP milletvekili Aylin Nazlıaka, isyanını CNN TÜRK'te Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K'da dile getirdi. Nazlıaka, "Acaba milletvekilleri çocuk statüsünde mi değerlendiriliyor?" dedi. CNN TÜRK'te Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K programına katılan CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, TBMM'de uygulanan ve eşcinsel derneklerine erişimi önleyen internet filtrelemesi ile ilgili konuştu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği soru önergesi ile bu konuyu gündeme taşıyan Nazlıaka, TBMM Başkanı Cemil Çiçek'ten de bu konuda bir yanıt beklediğini söyledi. "Çocuk muyuz?" Nazlıaka, programda bu konudaki isyanını şöyle dile getirdi: "Bize sözel olarak yapılan, danışmanıma yapılan açıklama diyeyim daha doğrusu, bunun bir sansür değil, filtreleme olduğu. Fakat bunların bir kelime oyunu olduğunu düşünüyorum. Bana sansürle filtreleme arasındaki farkı anlatabilir misiniz? Yani bizler TBMM'nin milletvekilleri olarak, toplumun bir kesimine yönelik sorunları gündeme getirmek amacıyla bir araştırma yapmak istiyoruz ve istatistiksel bilgileri çekeceğimiz bir siteye erişimimiz engelleniyor. Ben bunu hiçbir şekilde kabul edemiyorum. Ayrıca da aile kategorisinde filtreleme yapılıyor. Buradan da şu sonucu mu çıkarmalıyım? Acaba milletvekilleri çocuk statüsünde mi değerlendiriliyor!" "Filtrelemeyi yapan homofobik" LGBT'nin Dernekler Kanunu'na tabi bir dernek olduğunu belirten Nazlıaka, filtrelemeyi yapanları "homofobik" olmakla suçladı. Nazlıaka, şunları söyledi: "Bu pornografik bir site olsaydı ya da nefret söylemleri olan bir site olsaydı burada böyle bir filtreleme yapılması konusunda haklı olurdunuz. Ama dediğim gibi tamamen veri amaçlı olan ve devlet tarafından denetlenen, Dernekler Kanunu'na göre kurulmuş bir derneğin web sitesi. Filtrelemeyi yapan kişinin homofobik olduğunu da şuradan anlıyoruz; başka bir derneğin sitesi var. Adı da 'Pembe Hayat'. Oraya girebiliyorsunuz diğerine giremiyorsunuz."
ADANA'da özel bir kreşte 3 yaşındaki ikiz çocuklara yemek yedirirken şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan 21 yaşındaki Fatma Caymazoğlu, 6 bin lira para cezasına çarptırıldı. Bu ceza ertelendi. İlköğretim okulunda öğretmenlik yapan Iraz Gülden Çalışkan ve eşi Metin Çalışkan, ikiz çocukları Yiğit Ali ile Gülsenaz'ı Mahfesığmaz Mahallesi'ndeki özel bir anaokuluna yazdırdı. Anne 21 Mayıs 2013'te kreşe uğradığında, müdür odasındaki güvenlik kamerası ekranında, kreşte görevli öğretmenin çocuklarına art arda kaşıkla yemek verip yutmasını beklemediği, kulağını çekip, kafasına vurduğunu ve kaşığı zorla ağzına sokarak yemek yedirmeye çalıştığını görünce şoke oldu. Hemen yemekhaneye giden Çalışkan, çocuklarını alarak kreşten ayrıldı. ŞİKAYETÇİ OLDU Anne Iraz Gülden eşi Metin ile birlikte Cumhuriyet Savcılığı'na giderek şikayetçi oldu. Bu şikayet üzerine incelenmek üzere kamera kayıtlarına el konuldu. Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı, kreş görevlisi tutuksuz sanık Fatma Caymazoğlu hakkında 'kötü muamele' suçundan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. 6'ncı Sulh Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkan Fatma Caymazoğlu, yaptığının doğru olmadığını ancak suç işlemek kastıyla hareket etmediğini söyledi. Hamileliğinden kaynaklanan sıkıntıyla öyle hareket ettiğini ileri sürün Caymazoğlu, ara ara çocukların yemek yememek için yemekleriyle oynadığını, kendisinin de aç kalmamaları ve dengeli beslenmeleri için zorla yemeklerini yedirdiğini, bu durumdan dolayı üzgün ve pişman olduğunu söyledi.
  (Toplam 3 yorum) Yorum Ekle
serhan 10.10.2011 14:10:00
Keşke bizimde bir helikopterimiz olsaydı. Gördüğümüz yerde vuruyoruz ama. Yılda 10 tane vuruyorsak 50 tane ürüyor pislikler.
orhan aydoğan 28.09.2011 20:46:00
iyi nışancı
as 12.09.2011 09:41:00
Nerede Hayvanseverler.

2007© videovitrini.com