ÇİFTÇİNİN DOMUZLARDAN İNTİKAMI FECİ OLDU!..

ABD'de Ekinlerine zarar veren domuzlardan kurtulmak isteyen bir çiftçinin başvurduğu yöntem herkesi şaşkına çevirdi. Helikopterle domuzların peşine takılan avcı lakaplı çiftçi, bütün hayvanları birer birer avlayıp görüntüsünü internete koydu.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
52256 16
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Bacağından vurulan zanlı yere düşüp yakayı ele verdi. Brezilya’da bir karayolunun üzerinde uçan polis helikopterinden hırsızlık şüphelisi şahsa ateş açıldı. Bacağından vurulan zanlı yere düşüp yakayı ele verdi. Yaşananlar saniye saniye amatör kameraya yansıdı. Hollywood filmlerini aratmayan olay, dün Barueri kentine 9.5 kilometre uzaklıktaki çevreyolunda meydana geldi. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, karayolunun hemen üzerinde uçan bir polis helikopteri görülüyor. Şüpheli bir şahıs yoldan koşarak uzaklaşmaya çalışıyor. Helikopterden kaçan şahsa defalarca ateş ediliyor. Silah seslerinin ardından şahsın vurularak yere düştüğü görülüyor. Helikopter, vurulan adamın etrafında birkaç kez döndükten sonra karayolundaki araçların önüne iniyor. Daha sonra yolun emniyet şeridinden bir polis aracı hızla olay yerine geliyor. Görüntüyü çeken kişinin şaşkınlığını gizleyememesi dikkat çekiyor. Barueri polis yetkililerinden yapılan açıklamada, görüntülerin bir operasyon sırasında çekildiği belirtildi. 3 kişinin bir minibüsle yüklü miktarda çalıntı sigara kaçırmaya çalıştığı, bu sırada polisin takibine takıldıkları, iki kişinin yakalandığı, üçüncü kişinin de helikopterden açılan ateşle yaralı olarak ele geçirildiği bildirildi. Bacağından vurulan hırsızlık zanlısının durumunun iyi olduğu kaydedildi. Gözaltına alınan sigara hırsızları mahkemeye çıkarılacak.
  (Toplam 3 yorum) Yorum Ekle
serhan 10.10.2011 14:10:00
Keşke bizimde bir helikopterimiz olsaydı. Gördüğümüz yerde vuruyoruz ama. Yılda 10 tane vuruyorsak 50 tane ürüyor pislikler.
orhan aydoğan 28.09.2011 20:46:00
iyi nışancı
as 12.09.2011 09:41:00
Nerede Hayvanseverler.

2007© videovitrini.com