ÇİFTÇİNİN DOMUZLARDAN İNTİKAMI FECİ OLDU!..

ABD'de Ekinlerine zarar veren domuzlardan kurtulmak isteyen bir çiftçinin başvurduğu yöntem herkesi şaşkına çevirdi. Helikopterle domuzların peşine takılan avcı lakaplı çiftçi, bütün hayvanları birer birer avlayıp görüntüsünü internete koydu.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
53072 16
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Bursa Motosikletli Kapkaçcı Ve Köpeğine Gözaltı Motosikletin Arkasındaki Yavru Köpeği Kadınların Üzerine Atıp Çantalarını Çalıyorlardı BURSA'da motosikletinin arkasına koyduğu yavru köpeği durakta beklemekte olan genç kız ve kadınların üzerine atıp daha sonra çantalarını kapkaç tabir edilen şekilde alarak kaçan 18 yaşındaki Özen Temin ile kendisine yardımcı olan 16 yaşındaki A.Ş. yakalandı. Polis zanlılarla birlikte olayda kullanılan yavru köpeği de kucağına alıp polis merkezine getirdi. Bursa'da dün, plakası olmayan ve arkasında yavru köpek bulunan motosiklete binen iki kişinin, Yeni Karaman ve 100. Yıl mahallelerinde durakta otobüs bekleyen Seçil Türkseven (28) ve Dilek Demirkakan (51) isimli kadınların yanına yanaşıp, köpeği üzerlerine atarak çantalarını alıp kaçtığı ihbarını alan polis alarma geçti. Yaklaşık 100 kişiden oluşan sivil ve resmi ekip oluşturan Asayiş Şubesi, kentte bulunan otobüs duraklarında önlem alırken motosikleti ise aramaya başladı. Polisin aradığı zanlılar saat 22.30 sıralarında Yıldırım İlçesi'nde yaptıkları bir başka kapkaç ile ortaya çıktılar. Durakta bekleyen Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde öğrenci olan Yağmur Aldemir (22) ile yanında bulunan arkadaşı Sevgi Akar'ın (30) üzerine yavru köpeği attıktan sonra korkan genç kızların çantasını alıp Kestel istikametine kaçtığını öğrenen polis ekipleri yaklaşık 30 dakika süren kovalamacanın ardından yavru köpeğin yanında bulunduğu motosikleti Beyazıt Mahallesi Ufuk Sokak'ta terk edilmiş olarak buldu. Çevrede arama yapan polisler içersinde kredi kartı, kimlikler ve az miktarda para ile sigara olan çantayı çalan Özen Temin ile A.Ş. isimli çocuğu çocuk parkında içersine girdikleri kaykayda yakaladılar. Gözaltına alınıp polis merkezine getirilen iki zanlı suçunu kabul etti. Kapkaç yaptıkları dört kişi tarafından teşhis edilen zanlılardan A.Ş. yaşı küçük olduğu için Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı'nca başlandı.
  (Toplam 3 yorum) Yorum Ekle
serhan 10.10.2011 14:10:00
Keşke bizimde bir helikopterimiz olsaydı. Gördüğümüz yerde vuruyoruz ama. Yılda 10 tane vuruyorsak 50 tane ürüyor pislikler.
orhan aydoğan 28.09.2011 20:46:00
iyi nışancı
as 12.09.2011 09:41:00
Nerede Hayvanseverler.

2007© videovitrini.com