ÇİFTÇİNİN DOMUZLARDAN İNTİKAMI FECİ OLDU!..

ABD'de Ekinlerine zarar veren domuzlardan kurtulmak isteyen bir çiftçinin başvurduğu yöntem herkesi şaşkına çevirdi. Helikopterle domuzların peşine takılan avcı lakaplı çiftçi, bütün hayvanları birer birer avlayıp görüntüsünü internete koydu.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
54632 18
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Cuma namazını Üsküdar'da kılan Başbakan Erdoğan evlerinin balkonundan kendisini davet eden aileyi gerç çevirmedi. Ziyaret sırasında evin çalan telefonuna bakan Başbakan Erdoğan pastanede çalışan ailenin oğlunu şoke etti. Cuma namazını Nalçacı Halil Camisi'nde kılan Başbakan Erdoğan caminin karşısındaki evlerinden Başbakan'a yüksek sesle geçmiş olsun dileklerini ileten aileyi ziyaret etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını İstanbul İl Özel İdaresi ile Üsküdar Belediyesi tarafından dergahıyla birlikte yeniden inşa edilen Nalçacı Halil Camisi'nde kıldı.Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'daki konutundan çıkarak, Nalçacı Halil Paşa Camisi'ne geldi. Cuma namazını burada kılan Erdoğan'a TBMM Milli Eğitim Komisyonu Başkanı Nabi Avcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu ve Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara da eşlik etti. Cuma namazı çıkışında Erdoğan, vatandaşların yoğun sevgi gösteriyle karşılaştı. Erdoğan, kendisini alkışlayan ve yüksek sesle 'geçmiş olsun' dileklerini iletenlere el sallayarak karşılık verdi. Bu arada Başbakan Erdoğan, caminin karşısındaki binanın birinci katının balkonundan kendisini davet eden bir vatandaşın evine de kısa bir süre misafir oldu. Öte yandan, 1600'lü yılların başlarında inşa edildiği tahmin edilen, 1874'te tamir edilip yanına türbe eklenen ve zaman içinde yıkılan Nalçacı Dergahı, İl Özel İdaresi ve Üsküdar Belediyesi işbirliğiyle yeniden inşa edildi. Dergaha özel ebatlı mermer, meşeden oymalı mihrap ve vaaz kürsüsü yapıldıktan sonra Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nden getirilen avize de takıldı.
PKK'lı teröristlerin 21 Ekim 2007 tarihinde düzenlediği baskın sırasında tabur komutanı olarak görev yapan Kurmay Yarbay Onur Dirik, baskından yaklaşık 5 ay sonra aynı bölgede yaşanan sıcak çatışmanın görüntülerini sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından yayınladı. Çatışma sırasında en önde durduğu ve sürekli telefonla konuştuğu görülen Dirik, askerlere yaptığı konuşmada, çatışma devam ederken kendisine gelen moral bozucu telefonlardan şikâyet ediyor. PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu 12 askerin şehit düştüğü saldırı sırasında Dağlıca Tabur Komutanı olarak görev yapan Kurmay Yarbay Onur Dirik, 2008 yılı Mayıs ayında görevden alınmıştı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla medyanın gündemine oturan Onur Dirik, Dağlıca baskınından yaklaşık 5 ay sonra aynı bölgede gerçekleşen bir başka çatışmanın görüntülerini sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından yayınladı. Video görüntülerinde taciz atışının yaşandığı bölge top atışına tutuluyor. Onur Dirik'in mevzinin önünde ve sürekli telefonla görüştüğü anlaşılan görüntülerde, askerlere nereye ateş açılacağını da tarif ettiği görülüyor. 5 dakika 27 saniyelik görüntünün büyük kısmı çatışma anlarını içerirken, çatışmanın ardından Onur Dirik, askerlere hitaben bir konuşma yapıyor. Konuşmasında özellikle çatışma sırasında kendisini arayan bazı kişilerin moral bozacak ifadeler kullandığını belirtiyor. Dirik, askerlere yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullanıyor: "Bugün 7 Nisan 2008. Bir anda Gazitepe bölgesinde keşif ve gözetleme yapan unsurumuza iki ayrı noktadan roket ve makineli tüfekle taciz yapıldı. Burada ortam bir anda değişti. Taburun hazırlık düzeyinin ne kadar yüksek olduğunu gördük. 3 aynı noktaya süratle sağda solda bulunan adamlar toplanıp kollarını teşkil edip süratle takviye ettiler. Korucular mahallelerden hemen gerekli görülen noktalara sevk edildi ve üst komutanlarımızın bize verdikleri emirler doğrultusunda Çeri ve Feytepe bölgeleri artı her iki bölge arasındaki bölge takviye edilecek şekilde korucu takviyeli bölükler yukarı gönderildi. Maalesef burada olmadıkları için burada yaşananları göremeyen bazı kişilerin, hala olay esnasında bile açık açık bizim moralimizi bozacak ifadeler kullandıklarını çok büyük bir üzüntü ve kahırla görmekteyim. Son derece. İlginç bir tezahürdür ki kader arkadaşlığımız şu noktada devam ediyor. Allah bize böyle bir durumu yaşattı, bu lafları işitmeyi nasip etti. Allah daima haklının yanındadır. Daima çalışanın ve dürüst olanın yanındadır. Diyoruz ve bu görüntüleri hiçbir yerde yayınlanmamak şartıyla kayda alıyoruz. Sadece bizim kalbimizde kalacak bu görüntüler." Cihan
CHP Kılıçdaroğlu ile Kürt sorununda yeni bir şey yapacak mı? Altan Tan ve Cumhuriyet yazarı Mehmet Faraç'tan canlı yayında ateşli polemik. CNN Türk ekranlarında ateşli bir CHP ve Kürt sorunu polemiği yaşandı. CHP'nin yeni liderine kavuşmasıyla başlayan tartışmalardan biri de Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kürt sorununda yeni bir tavır alıp almayacağı oldu. Gazeteci yazar Altan Tan ve Cumhuriyet yazarı Mehmet Faraç canlı yayında CHP'nin Kürt sorununa yaklaşımını ve Kılıçdaroğlu'nun olası hamlelerini tartıştı. Ancak, Faraç'ın 'bölgedeki sorun Kürt sorunu değil işsizliktir' demesi üzerinde başlayan tartışma canlı yayında gergin anlar yaşanmasına neden oldu. Altan Tan konuyu sadece ekonomik yanlarıyla ele almanın yanlış olacağını iddia ederken Faraç ise konuyu politize etmeden ele almak gerektiğinde ısrar etti ve stüdyoda tarafların birbirlerine bağırıp çağırdığı sert bir polemik yaşandı. Özellikle Altan Tan'ın tepkisi görülmeye değerdi. Tan, Faraç'ın değerlendirmesi karşısında adeta isyan etti. Mehmet Faraç: Ben bölgedeki CHP il başkanlarıyla görüştüm bugün yazımda da yazdım. Hepsinin söylediği şey 'bölgedeki sorun terör falan değil işsizliktir'. Yani hepsinin ortak kanısı bu. Altan Tan: O kadar doğru tespitler yaptıkları için oyları bölgede sandıklara sığımıyor değil mi? Bu kafa değişmediği sürece CHP bölgede hiç bir şey yapamaz. Diyarbakır'ın havuzlu sitelerinde de varoşlarında da DTP'ye yüzde 65 oy çıkıyor. Bütün meseleyi işsizliğie indirgemek çözecek mi? Bu politakalar iflas etti iflas! 25 yıl önce iflas etti. Başka bir plak çalın artık bıktık ya bıktık yeter!
  (Toplam 3 yorum) Yorum Ekle
serhan 10.10.2011 14:10:00
Keşke bizimde bir helikopterimiz olsaydı. Gördüğümüz yerde vuruyoruz ama. Yılda 10 tane vuruyorsak 50 tane ürüyor pislikler.
orhan aydoğan 28.09.2011 20:46:00
iyi nışancı
as 12.09.2011 09:41:00
Nerede Hayvanseverler.

2007© videovitrini.com