KADIN ÖĞRETMEN YARI YAŞINDAKİ ÖĞRENCİSİYLE BASILDI!..

33 yaşındaki kadın öğretmen ve 16 yaşındaki erkek öğrencisi motelde basıldı.Amerika'da öğretmenler ile öğrencileri arasındaki seks skandalına bir yenisi daha eklendi. 33 yaşındaki hukuk öğretmeni Tara Driscoll, 16 yaşındaki erkek öğrencisine tecavüz etmekten tutuklandı. Long Island'daki Bayshore'da yaşanan skandalda Magnet Yüksek Okulu'nda ders veren Tara Driscoll, baştan çıkardığı küçük öğrencisini bir motele götürdü.Motelde öğrencisiyle ilişkiye giren kadın öğretmen o anları da kameraya çekti. Polis tarafından motelde basılan kadın öğretmen tutuklandı.Odada bulunan kamerada ilişkinin bütün ayrıntılarının yer aldığı belirtildi. üçüncü dereceden tecavüz ve üçüncü dereceden cinsel saldırıyla suçlanan kadın öğretmen cezaevine konuldu.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
289352 95
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Bosna Hersek'in Mostar şehrinin sembolü olan tarihi köprüde geleneksel atlama yarışları düzenlendi. Mimar Sinan'in talebesi Mimar Hayrettin tarafından inşa edilen tarihi köprüde 446. kez düzenlenen atlama şöleninde çeşitli ülkelerden 49 sporcu yarıştı. Mostar'da Neretva Nehri üzerine 1566 yılında inşa edilen ve o tarihten bu yana aralıksız sürdürülen atlama şöleni, bu yıl da büyük coşku ve heyecana sahne oldu. Köprünün 24 metre yükseklikteki en üst kısmından suya atlayanlar, şölene katılanlar tarafından ilgiyle izlendi. Mostari Kulübü Başkanı ve yarış organizatörlerinden Saşa Oruçeviç, AA muhabirine, köprüden atlama şölenine bu yıl Bosna Hersek, Slovenya, Sırbistan, Hırvatistan, Kosova, Makedonya ve Karadağ'dan 49 sporcunun katıldığını söyledi. Binlerce kişinin büyük ilgiyle izlediği tarihi köprüden atlama yarışları, "baş üstü ve dik atlayış" olmak üzere 2 kategoride gerçekleştirildi. Bu yıl yarışma haricinde köprüden atlayan 10 kişi arasında bir bayanın olması dikkati çekti. Mostar şehrinin adeta "ruhu" olarak bilinen tarihi köprü, 9 Mayıs 1993'te, Bosna-Hersek'teki savaşın en acımasız saldırılarından birinin kurbanı oldu. Yüzyıllar boyunca Bosna'da hoşgörü ve kültürel çeşitliliğin sembolü olan Mostar Köprüsü, Hırvat birliklerinin tank atışlarına dayanamayarak 9 Kasım'da Neretva'nın sularına gömüldü. Mostarlılar, köprünün yıkılmasına ve savaş şartlarına rağmen, geleneksel köprüden atlama şölenini sürdürmüştü. Mostar Köprüsü, Türkiye'nin girişimleriyle aslına uygun olarak 2004 yılında yeniden inşa edilmişti.
Kendisine "kurt kız" ve "maymun surat" gibi takma isimler takılsa da, Tayland'da yaşayan 11 yaşındaki Supatra Sasuphan, Guiness Rekorlar Kitabı'na girmesinin çok popüler olmasını sağladığını söylüyor. Supatra, okulda çok acımasızca davranıldığını, ama rekorlar kitabına girdikten sonra durumun değiştiğini savunuyor. Supatra, "Guinness Rekorlar Kitabı'na girdiğim için çok mutluyum. Çok sayıda insan bu kitaba girebilmek için bir sürü şey yapıyor. Benim tek yaptığım birkaç soruya cevap vermek oldu ve sonra bana bu unvanı verdiler" diyor. Supatra, kusurlu bir kromozomun yol açtığı Ambras Sendromuna yakalanan sadece 50 kişiden biri. Bu hastalığa Ortaçağlardan beri rastlandığı, hastalık tanımlanmadan önce hastaların kurt adam diye tanımlandıkları belirtiliyor. SUPATRA TECRİTTE YAŞAMIYOR Supatra'nın yüzü, kolları, kulakları, bacakları ve sırtı kıllarla dolu. Lazer tedavisi bile kılların uzamasını engelleyememiş. Hastaların çoğu tecrit halinde yaşamak zorunda kalırken, Supatra büyük bir cesaret örneği göstererek giderek daha fazla toplum içine giriyor ve insanlarla bir arada olmayı seviyor. 'MAYMUN SURAT' DİYORLAR Supatra, "Bana maymun surat diyerek sataşan birkaç kişi vardı, ama artık yapmıyorlar. Bu duruma çok alıştım. Artık kılları hissetmiyorum. Uzadığında görmek bazen zor oluyor. Umarım bir gün bunun tedavisi bulunur" diyor. BUGS BUNNY HAYRANI Diğer yönlerden yaşıtlarından hiçbir eksiği bulunmayan Supatra, yüzmeyi, dans etmeyi ve arkadaşlarıyla oynamayı çok seviyor. Ama herşeyden çok ailesinin tek odalı evinde televizyonun karşısına geçip çizgi film izlemeyi seviyor: "Televizyonda ne olursa olsun izlemeyi seviyorum. Bugs Bunny'yi izlemek istiyorum. Matematik çalışmayı seviyorum, böylece iyice öğrenip daha küçük çocuklara da öğretebiliyorum. Doktor olmak ve yaralandıklarında hastalara yardım etmek istiyorum. Zarar gören insanlara yardım etmek ve tedavilerine yardımcı olmak istiyorum." İki yaşına geldiğinde bir ameliyat daha geçiren Supatra artık normal bir şekilde nefes alabiliyor. Ama Sammrueng ve eşi Somphon, Supatra'yı eve getirdiklerinde sorunlar yaşamaya başlamışlar. Şimdi 15 yaşında olan Sukanya adında bir kızları daha olan çift, komşularından bile tepki görmüş. Supatra'nın babası, "Komşular onu ilk kez gördüğünde nasıl bir günah işlediğimi sordular" diyor. Doktorlar iki yaşındayken lazer tedavisi denemiş, ama her seferinde kıllar daha kalın çıkmış. Bebek şampuanı ile yıkanması gerekiyor, çünkü güçlü şampuanlara alerjik reaksiyon gösteriyor. Baba Sammrueng, "Bir gün iyileşmesini umuyorum. Ona yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız" diyor.
  (Toplam 7 yorum) Yorum Ekle
aaa 15.06.2012 16:59:00
bızde yok boyle hoca :D
yabancı 05.09.2011 11:34:00
alan razı veren razı kime neya
kotku 29.08.2011 22:30:00
lan utku, oha! :) görmüyor musun haberin yorumunda bile "16 yaşındaki erkek öğrencisine TECAVÜZ EDEN" deniliyor :D
Aşık 25.08.2011 12:57:00
Böyle hocalar burda olsa hiç kimse birşey demezler şikayet bile etmezler
utku 15.08.2011 17:46:00
çocuk şanslı valla bize gelmez bole hocalar xD
12.08.2011 17:56:00
Ş..fsiz öğretmen
Karıdagüzelmiş. 10.08.2011 13:25:00
Giren kadına girmiş. Çocukta tecrübe görmüştür ne olmuş yani.

2007© videovitrini.com