ŞOK EDEN EL YAPIMI SİLAHLAR!..

Bu adam kafaeyı silahlarla bozmuş.kendine has el yapımı çılgın silahlar tasarlayan Gatling, aynı anda 20 milimetrelik 8 mermiyi hedefe yolluyor.Bunun için de basit bir tahta tüfek yeterli oluyor.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
210880 30
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Hindistan'da çok büyük protestolara neden olan otobüste tecavüz olayının kurbanı olan kadının arkadaşı, televizyonda iki buçuk saat süren saldırıyı anlattı. Yeni Delhi'de 16 Aralık'ta meydana gelen olaydan sonra ilk kez söyleşi yapan ve ölen kadınla birlikte saldırıya uğrayan erkek arkadaş, yaşadıkları dehşeti Zee TV kanalında izleyicilerle paylaştı. Bacağının kırık olduğu, tekerlekli sandalyede oturduğu görülen erkek arkadaş, lüks bir alışveriş merkezinde ''Life of Pi'' filmini izledikten sonra eve gitmek için tutmak istedikleri triportör şoförünün kendilerini almaması üzerine içinde 6 saldırganın bulunduğu özel otobüse bindiklerini söyledi. Davanın hassasiyeti nedeniyle ismi açıklanmayan, ancak yüzü gösterilen erkek arkadaş, bir süre sonra otobüstekilerin kendilerine saldırmaya başladığını belirterek, ''Üçüyle sıkı kavga ettim. Onlara sert vurdum. Ama daha sonra diğer ikisi bana demir çubukla vurdu'' dedi. Adamların, polisi aramaya çalışan kadının cep telefonunu aldığını, onu otobüsün arka koltuklarına götürerek, tecavüz ettiklerini belirten erkek arkadaş, ''Saldırı o kadar vahşiceydi ki size anlatamam... Hayvanlar bile böyle hareket etmez'' diye konuştu. Erkek arkadaş, tecavüzden sonra bazı saldırganların kadının öldüğünü söylediğini duyduğunu ifade ederek, kadın arkadaşıyla birlikte çıplak ve kanlar içinde bir üstgeçitin altına atıldıktan sonra bisiklet, triportör ve araçlarıyla geçenlerden yardım istediğini, ancak onları o halde görenlerin geçip gittiğini kaydetti. Yaklaşık 20 dakika sonra gelen polis memurlarının, kıyafet ve ambulans için yalvarırken kendisini sorgulamaya başladıklarını belirten erkek arkadaş, tıbbi yardım almak yerine 4 gün boyunca karakolda olayın sorgulanmasına yardım ettiğini söyledi. Erkek arkadaş, kadını hastanede ziyaret ettiğini, saldırganların tutuklandığını ve onun için savaşacağını söylediğini belirterek, ''Cesaretiyle hepimizi uyandırdı. İnsanlar, onun hürmetine benzer bir suçun tekrar işlenmesini önleme mücadelesini ileri götürmeliler'' dedi. Hindistan İçişleri Bakanı Sushilkumar Shinde bugün olaydan sonra kadınları tecavüz ve diğer saldırılardan korumak için bu suçlara karşı katı önlemler alınması ve kanunların uygulanması için daha etkili yollar bulunması gerektiğini söyledi. 23 yaşındaki genç kadına toplu tecavüz ederek ölümüne sebep oldukları için cinayetle suçlanan 6 zanlıdan 1'inin 18 yaş altında olduğunun tespit edilmesi üzerine zanlılardan 5'i dün hakim karşısına çıkmıştı. Yeni Delhi'de 16 Aralık'ta bindiği otobüste 6 kişinin tecavüzüne uğrayan ve ağır yaralanan genç kadın, tedavi için götürüldüğü Singapur'da hayatını kaybetmişti. Düğün hazırlıkları yaptığı öğrenilen ve ismi açıklanmayan tıp öğrencisi genç kadın, ülkesinde ve uluslararası kamuoyunda "India's Daughter" (Hindistan'ın Kızı) ismiyle anılıyor.
İngiltere'de hükümetle öğrenciler arasındaki gerginlik had safhada. Hükümet üniversitelerde harçları artırmak için tasarı hazırlayınca onbinlerce öğrenci sokaklara döküldü, polisle çatıştı. Hükümetin büyük ortağı Muhafazakar Parti'nin binasını işgal etti. Olaylarda 3'ü polis 10 kişi yaralandı. İngiltere'nin başkenti Londra'da bir araya gelen onbinlerce öğrenci, harç oranında yapılması öngörülen artışı protesto etti. Tasarı, harçların yüzde 300 oranında arttırılmasını öngörüyor.. İngiliz hükümetinin harç oranını arttırmayı öngören tasarısını protesto eden öğrenciler, Başbakan David Cameron'un önderliğindeki Muhafazakar Parti'nin genel merkezi olan, parlamentonun yakınındaki "Milibank Tower" önünde gösteri düzenledi. Öğretim görevlilerinin de öğrencileri yalnız bırakmadığı eylemde, bazı öğrenciler Muhafazakar Parti binasına taşlarla saldırdı. Eyleme katılan Jelena Savoviç, "Buradayız çünkü eğitimin bedava olması gerektiğine inanıyoruz. Yalnızca iş ve kazanç sağlayacak projelere destek çıkan bir hükümet istemiyoruz. Bu tasarılar belki bize yansımayacak ama gelecekte eğitimleri için bu parayı ödeyecek olan öğrenciler için buradayız" dedi. Mayıs ayındaki genel seçimlerle göreve gelen Muhafazakar-Liberal Demokrat koalisyon hükümetinin tasarısı, 3 bin 290 sterlin olan yüksek öğrenim harçlarının 2012 senesinden itibaren yıllık 9 bin sterlin civarına yükseltilmesini öngörüyor.
  (Toplam 1 yorum) Yorum Ekle
umut 11.03.2013 18:17:00
oluyor

2007© videovitrini.com