ŞOK EDEN EL YAPIMI SİLAHLAR!..

Bu adam kafaeyı silahlarla bozmuş.kendine has el yapımı çılgın silahlar tasarlayan Gatling, aynı anda 20 milimetrelik 8 mermiyi hedefe yolluyor.Bunun için de basit bir tahta tüfek yeterli oluyor.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
230176 32
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Bakan İsmet Yılmaz, AK Parti Sivas İl Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma programına katılmak için Sivas’a geldi. Havayolu ile kente gelen Yılmaz’ı Nuri Demirağ Havaalanı’nda Vali Vekili Vefa Kaya, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, protokol üyeleri ve partililer karşıladı. Bir süre havaalanında dinlenen Bakan Yılmaz, daha sonra bayramlaşma programı için İnönü Konağı’na geçti. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz bedeli askerlikle ilgili olarak, şöyle dedi: "Daha önce de açıklandı. Belli bir çalışma yapılıp bir noktaya gelmiştir. Açıklandıktan sonra af gibidir bu bedelli de. Dile getirildikten, kamuoyuna duyurulduktan sonra en kısa zamanda tamamlanması lazım. Bayramdan sonra belli bir noktaya gelmiş olacak. Çalışmayı arkadaşlar bayramdan sonra tamamlayacak. Tamamlandıktan sonra biz sayın başbakanımıza arz edeceğiz. Bakanlar kurulunda değerlendirecek ve nihai açıklamayı başbakanımız yapacaktır." Bedelli askerlikte yaş sınırlandırmasına da değinen Bakan Yılmaz, bu konuda kamuoyunda nasıl beklenti olduğunu bilmediğini anlatırken, "20’den başlar 40’a kadar gider. Bunu nasıl tespit edeceğiz? Geçmişte yapılan uygulamaları, Genelkurmay Başkanlığımız’ın görüşlerini dikkate alacağız. Sosyal hukuka, sosyal gerçekliğe hangisi çözüm olacaksa o yaş sınırı belirlenecektir. Şu anda öyle genel bir tanı olmadı. Başbakanımıza arz edeceğiz sonuçta hep beraber bakanlar kurulunda karara bağlayacağız. Sonrada Meclis’e sunulacaktır, bu iş yasayla olacaktır. Son söz milletvekillerine aittir." Sözleşmeli erler Sivas’ta eğitilecek Sivas’ta eğitime başlayacak olan sözleşmeli erler konsuna da değinen Bakan Yılmaz, "Yılsonuna kadar eğitim Sivas’ta başlayacaktır diye düşünüyorum. İlk aşamada 2000 sözleşmeli erin sözleşmesi yapıldı. Çok yakın bir zamanda Sivas’ta eğitime başlayacak. 2012 yılı için 10 bin daha ilana çıkıldı. Onun da başvuru süresi Aralık ayının sonuna kadar uzatıldı. O 10 bin askerde Sivas’ta eğitim alacaklar" dedi. Milli Savunma Bakanı ve beraberindekiler daha sonra Sivas’ta ilk kez Cem Evi tarafından düzenlenen 36 Sivil Toplum Örgütünün temsilcilerinin katıldığı bayramlaşma programına katıldı. Programda Alevi dedelerinden Abdullah Atmaca dua ettirdi.
Gezi olaylarında gündeme gelen palalı saldırganın CHP tarafından ayarlandığını iddia eden Barbaros Şansal, kendisine bilgiyi veren CHP'liyi açıkladı. Ünlü Modacı Barbaros Şansal'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na ağır sözler. Gezi olayları sırasında medyanın biranda ilgi odağı olan Palalı saldırganın CHP tarafından ayarlanmış bir provokatör olduğunu itiraf eden Barbaros Şansal çarpıcı açıklamalarını sürdürdü. Şansal Palalı saldırgan bilgisini veren CHP'liye ilişkin tüyolar vermeyi de ihmal etmedi. O DANIŞMANIN BEYOĞLU BÖLGESİNDE BOLCA MÜLKÜ VAR Yeni Şafak'ta yer alan habere göre; ünlü Modacı Barbaros Şansal, Palalı saldırgan olayının başlamasından 10 gün kadar önce kafeteryada İstanbul İl Genel Meclisi'nde görevli bir CHP'linin bu bilgileri verdiğini söyledi. CHP'de görevli danışman hakkında ipucu veren Şansal "O danışmanın hakkında ipucu vereyim Beyoğlu bölgesinde bolca mülkü var" dedi OLAYIN TESADÜF OLABİLECEĞİ KAYGILARIM ORTADAN KALKTI Şansa Palalı saldırgan bilgisinin CHP tarafından organize edileceği bilgisinin kendisine verilmesinin ardından 10 gün sonrada böyle bir olay gerçekletiğini söyledi. Şansal "Bu olay tesadüfte olabilir, planlanmış bir şeyde olabilir. Fakat son gelişmeler tesadüf olabileceği konusundaki kaygılarımı ortadan kaldırdı" diye konuştu. CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NA AĞIR SÖZLER Şansal konuşmasını CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na yönelttiği ağır sözlerle sürdürdü. Şansal şunları söyledi: "Koskoca bir Muhalefet Partisi'nin Genel Başkanı benim aklımla uğraşacağına takım elbisesinin içine V yakalı kazak giyinmekten vazgeçsin ilk önce.
  (Toplam 1 yorum) Yorum Ekle
umut 11.03.2013 18:17:00
oluyor

2007© videovitrini.com