AMERİKAN ASKERLERİNİN TALİBAN İLE ÇATIŞMA GÖRÜNTÜLERİ!.

Afganistan'ın Kandahar'da ISAF'a bağlı Amerikan askerlerinin pusuya düüşürüldüğü an videoya alındı.Geçtiğimiz Eylül ayında bir görevden dönen ağır zırhlı araçlarından bulunduğu Amerikan askeri konvoyu, dağlık kesimde Taliban tarafından pusuya düşürüldü. Önce yola döşenen bombayı patlatan Taliban direnişçileri, ardından Amerikan askerlerine kurşun yağdırdı.Talibanın kurşunlarından birisi Amerikan askerinin migferini deldi. Patlama sırasında bazı eskerlerin kolunun bacağının koptuğu görüldü. Yaşanan bütün bu çatışmalar Amerikan askerleri tarafından videoyu alındı. HABERVİTRİNİ İŞTE O GÖRÜNTÜLER..
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
40040 1
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Uzun süre ellerinde jiletle etrafa tehditler savurup, kendilerine zarar veren genç kızlar, sağlık ekipleri tarafından ikna edilip tedavi için sağlık ocağına götürüldü. Olay saat 12.30’da Balıklıgöl’de meydana geldi. Yurtta kaldığı öğrenilen ve madde bağımlısı olduğu iddia edilen 19 yaşındaki Yıldız Altundal, soyadı öğrenilemeyen arkadaşı 18 yaşındaki Fatma ile birlikte Balıklıgöl’de bir ağacın altında oturarak, jiletle sol kolunu kesmeye başladı. Sol kolunda derin kesikler açan genç kızı görenler polise haber verdi. Polis gelene kadar çevredekiler, genç kızları ikna etmek için bir süre dil döktü. Kendilerine engel olmak isteyen kişileri yanlarına yaklaştırmayan ve küfürler yağdıran genç kızlar için acil servis ekibi çağrıldı. FİLM GİBİ İZLEDİLER Sol kolu kanlar içerisinde kalan Yıldız Altundal, yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Balıklıgöl’den güçlükle çıkartılarak, acil servis ekiplerinin gelmesini bir süre yolda bekletildi. Vatandaşların film izler gibi izlediği olayda, elindeki tıraş bıçağıyla kendisini görüntülemeye çalışan yerel kameramana küfür ve hakaretler savuran Fatma isimli genç kız, kameramana saldırdı. Yaşanan bu olay üzerine çevredekiler, "Balıklıgöl tinerci ve jiletçilerin mekanı oldu. Artık buraya gelmekte korkuyoruz" diyerek tepkilerini gösterdi. Sağlık ocağına götürülen Yıldız Altundal tedavi altına alınırken, olayla ilgili olarak soruşturma sürüyor.
İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yüklü miktarda uyuşturucunun yurtdışına kaçırılacağı ihbarı üzerine çalışma başlattı. Ağrı'dan itibaren fiziki takip altına alınan bir TIR'ı İstanbul'a kadar takip eden ekipler, aracı durdurmak için helikopter desteğinde operasyon başlattı. Bir süre havadan ve karadan takip altına alınan TIR Küçükçekmece turnikelerinden geçiş yapacağı sırada sivil ekipler tarafından durduruldu. TIR'dan indirilen araç sürücüsü Servet T.yi gözaltına alan ekipler, daha sonra araç içerisinde detaylı arama başlattı. Narkotik köpeklerinin de katıldığı aramalarda, içerisinde fındık bulunan çuvallara gizlenmiş paketler halinde toplam 155 kilo 200 gram eroin ile suçtan temin edildiği düşünülen 4800 Euro ele geçirildi. Uyuşturucuların İstanbul üzerinden Hollanda'ya sevk edilmek istendiği tespit edildi. Gözaltına alına sürücüsü adliyeye sevk edilirken uyuşturucunun kime ait olduğunun belirlenmesi için soruşturma başlatıldı. Narkotik ekiplerinin düzenlediği ikinci operasyon Kartal'da gerçekleştirildi. İhbar üzerine bir otomobili takibe alan ekipler, ardından aracı durdurarak arama başlattı. Araçta yapılan aramalarda 20 kilo 300 gram eroin, 492 adet dolu fişek ve suçtan temin edildiği düşünülen 1420 Türk Lirası ile 2510 Euro ele geçirildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 8 kişi gözaltına alındı. Her iki operasyonda gözaltına alanın ve emniyette işlemleri tamamlanan 10 şüphelinin adliyeye sevk edildiği ve şüphelilerden 9'unun tutuklandığı bildirildi.
  (Toplam 3 yorum) Yorum Ekle
ahmet atta 22.07.2011 23:35:00
norveç tamam sıradaki çok kanlı olacak zevahiri danimarka,ingiltere.fransa,birtanesi ama hangisi
ahmet atta 25.06.2011 20:51:00
atom bombasınıda tatacaksınız ansızın kardeşimin intikamını alacağız yüzbinlerce amerikalı tatacak zevahiri
u..s.a.m.e 19.06.2011 21:55:00
arkanıza bakmadan kaçın daha kötü olacak

2007© videovitrini.com