SEKS YAPANLAR, TUVALETİNİ YAPANLAR DÜNYADA BÖYLE TÜNEL GÖRÜLMEDİ

Hırvatistan'da günlük yaklaşık 500 bin kişinin geçtiği tünelde yaşananlar görenleri şaşkına çeviriyor.Tünel içerisinde U dönüşü yapanlardan seks yapanlara bununla da kalmayıp tuvalerini yapanlar insanı hayretler içerisinde bırakıyor..
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
1110328 231
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
ŞANLIURFA'da, birbirine komşu 2 aile arasında çıkan ve 6 kişinin yaralandığı kavga, yaralıların tedavi için götürüldüğü hastanede de devam etti. Paniğe neden olan kavga sırasında bir polis, uyarıya rağmen elinde bıçakla hasımlarına saldırmak isteyen kişiyi ayağından vurup etkisiz hale getirdi. Hastanede tedaviye alınan yaralılardan 57 yaşındaki Mehmet Abur yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili 7 şüpheli gözaltına alındı. Olay, öğleden sonra Beykapısı Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, birbirine komşu olan Bardakçı ve Abur aileleri arasında alacak meselesinden dolayı tartışma çıktı. Her iki aile fertlerinin telefonla arayarak çağırdıkları yakınlarının da katılmasıyla tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgada taraflar birbirlerine taş, sopa ve bıçaklarla saldırmaya başladı. Ortalığın savaş alanına döndüğü kavga, ihbar üzerine olay yerine gelen polisin müdahalesi ile sonlandırıldı. Kavgada, bıçak ve sopalarla yaralanan Osman Abur, Mehmet Abur, Ceyhun Abur, İsa Bardakçı, Cumali Bardakçı ve Mehmet Bardakçı ambulanslarla hastaneye götürüldü. HASTANEDE KAVGA YENİDEN ALEVLENDİ Tedaviye alınan 6 kişinin sağlık durumunu öğrenmek isteyen yakınları da özel hastaneye akın etti. Acil servise giren Bardakçı ve Abur ailesi fertleri arasında yeniden tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşen tartışma sırasında acil serviste bulunan camlar kırıldı ve içeride bulunanlar dışarı çıkarak polis ekiplerinden yardım istedi. Bu sırada doktorlar da uyarılarına rağmen kavgaya sürdüren ve müdahale etmelerine engel olan kişilerin saldırısına maruz kaldı. POLİS BIÇAKLI SALDIRGANI AYAĞINDAN VURDU İkinci kez yaşanan kavga üzerine hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri kavgaya karışanları önce biber gazı sıkarak engellemeye çalıştı. Bu sırada elinde bıçak bulunan ve hem yaralılara müdahale eden bir doktora hem de hasımlarına saldıran bir kişi polisler tarafından sözlü olarak uyarıldı. Polisler, daha sonra kalabalığı dağıtmak ve kavgayı sonlandırmak için tabancayla havaya 2 el ateş açtı. Uyarılara rağmen bıçağıyla saldırmayı sürdüren Ekrem Abur isimli şüpheli, polis tarafından beylik tabancasıyla sağ ayağından vurularak etkisiz hale getirildi.
Pedofil ve onun eşini öldüren ABD’li çift müebbet hapis yedi. Katillerin karar sonrasında, ‘Keşke daha fazla öldürseydik’demesi kan dondurdu. ABD’de çocuklara cinsel taciz suçları işleyen kişileri kayıtlardan tespit ederek öldüren çift günün konusu haline geldi. Kuzey Carolina eyaletinde yaşayan Jeremy ve Christine Moody çifti geçen yıl Marvin Parker’ı pedofil olduğu için öldürdü. Parker’ın eşi Gretchen ise o sırada orada olduğu için Moody çifti tarafından öldürüldü. Jeremy Moody, Parker çiftini silahla vurdu. Eşi Christine de Gretchen Parker’ın boğazını kesti. Yakalandıktan sonra suçlarını itiraf eden Moody çifti geçtiğimiz gün yapılan duruşmada ömür boyu hapse mahkum edildi. Yeni cinayet planı Daha önce, çocuklarını görebilmek için cezalarının 30 yıl hapse çevirilmesini isteyen çift müebbet ceza açıklandığında gerçek yüzünü gösterdi. Çift önce, “Keşke daha fazla insan öldürseydik” dedi. Daha sonra Christine Moody, “O pedofili öldürdüğüm gün hayatımın en güzel günüydü. Elimize fırsat geçse bir daha yaparız. Hiç pişman değilim” dedi. Eşi Jeremy ise önce kurbanların ailelerine, “Sonra görüşürüz sapıklar. Çocuk tacizcilerinin sonu budur” diye bağırdı. Daha sonra da, “Hak ettiklerini buldular” dedi. Moody çiftinin yakalanmadan önce bir pedofili daha öldürmek için plan yaptıklarını söyledi. Dexter adlı dizide de başroldeki karakter suç işleyen kişileri öldürüyordu.
  (Toplam 8 yorum) Yorum Ekle
ege 30.04.2012 00:57:00
kız ne yapsın o kadar bekledi
21.02.2012 17:58:00
BUNU İZLERKENSAKIN AZIT MAYIN_______
bAKİ 13.09.2008 06:15:00
SÜPER YAŞ15 HOŞUMA GİTİ
aşkın 30.07.2008 11:01:00
gavurlar hıc boyle terbıyeszlık olut mu yanı yaaaaaa
29.10.2007 19:56:00
gavurlar zaten nefissiz itlerdir belli oluyor zaten
namett 27.10.2007 11:55:00
Gavuroğlu gavurlardan da bu beklenirdi zaten...Adam olsalardı Boşnakları arkalarrından vurmazlardı...Canları cehenneme...
aras 25.10.2007 15:06:00
medeniyetten bahsedenlerin durumu ortada
Bak EKİNLER 25.10.2007 14:25:00
İşte Avrupalının gerçek yüzü birde bizi beyenmezler görgüsüz kaba diye işte size ispatı Yüzsüz batı...

2007© videovitrini.com