SEKS YAPANLAR, TUVALETİNİ YAPANLAR DÜNYADA BÖYLE TÜNEL GÖRÜLMEDİ

Hırvatistan'da günlük yaklaşık 500 bin kişinin geçtiği tünelde yaşananlar görenleri şaşkına çeviriyor.Tünel içerisinde U dönüşü yapanlardan seks yapanlara bununla da kalmayıp tuvalerini yapanlar insanı hayretler içerisinde bırakıyor..
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
1102040 227
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
CHP Kılıçdaroğlu ile Kürt sorununda yeni bir şey yapacak mı? Altan Tan ve Cumhuriyet yazarı Mehmet Faraç'tan canlı yayında ateşli polemik. CNN Türk ekranlarında ateşli bir CHP ve Kürt sorunu polemiği yaşandı. CHP'nin yeni liderine kavuşmasıyla başlayan tartışmalardan biri de Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kürt sorununda yeni bir tavır alıp almayacağı oldu. Gazeteci yazar Altan Tan ve Cumhuriyet yazarı Mehmet Faraç canlı yayında CHP'nin Kürt sorununa yaklaşımını ve Kılıçdaroğlu'nun olası hamlelerini tartıştı. Ancak, Faraç'ın 'bölgedeki sorun Kürt sorunu değil işsizliktir' demesi üzerinde başlayan tartışma canlı yayında gergin anlar yaşanmasına neden oldu. Altan Tan konuyu sadece ekonomik yanlarıyla ele almanın yanlış olacağını iddia ederken Faraç ise konuyu politize etmeden ele almak gerektiğinde ısrar etti ve stüdyoda tarafların birbirlerine bağırıp çağırdığı sert bir polemik yaşandı. Özellikle Altan Tan'ın tepkisi görülmeye değerdi. Tan, Faraç'ın değerlendirmesi karşısında adeta isyan etti. Mehmet Faraç: Ben bölgedeki CHP il başkanlarıyla görüştüm bugün yazımda da yazdım. Hepsinin söylediği şey 'bölgedeki sorun terör falan değil işsizliktir'. Yani hepsinin ortak kanısı bu. Altan Tan: O kadar doğru tespitler yaptıkları için oyları bölgede sandıklara sığımıyor değil mi? Bu kafa değişmediği sürece CHP bölgede hiç bir şey yapamaz. Diyarbakır'ın havuzlu sitelerinde de varoşlarında da DTP'ye yüzde 65 oy çıkıyor. Bütün meseleyi işsizliğie indirgemek çözecek mi? Bu politakalar iflas etti iflas! 25 yıl önce iflas etti. Başka bir plak çalın artık bıktık ya bıktık yeter!
Van'da merkez üssü Edremit olan 5,6 ve 4,5 büyüklüğünde iki artçı deprem meydana geldi. Sarsıntı sonucunda ikisi otel, 18 bina yıkıldı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezinden alınan bilgiye göre, saat 21.23'te merkez üssü Van'ın Edremit ilçesi olan 5,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu depremin hemen ardından saat 21.30'da 4,5 büyüklüğünde bir sarsıntı daha oldu. Yine 22.20-23.03 saatleri arasında en büyüğü 4,4 olmak üzere 5 artçı sarsıntı daha kaydedildi. Van ve Erciş'in yanısı çevre il ve ilçelerden de hissedilen deprem halk arasında panik ve endişeye neden oldu. 18 bina yıkıldı Depremde Bayram Otel ve Aslan Otel ile 18 binanın yıkıldığı belirtiliyor. Depremde 2 otel ve 1 dersanenin yanında hasarlı 15 bina da yerle bir oldu. Yıkılan otelin, genellikle bölgeye gelen gazeteciler ile yardım ekipleri tarafından kullanıldığı öğrenildi. Bayram Otel ve Aslan Otel'in dolu olduğu, aralarında gazetecilerin de bulunduğu 100'den fazla kişinin enkaz altında bulunduğu belirtildi. Enkaz altında kalanların çığlıkları duyulurken ilk anda 20 kadar kişiyi kurtaran ekipler, zamanla yarışarak kurtarma çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Bu arada, kent merkezindeki bazı kerpiç binaların da depremin ardından yıkıldığı görüldü. İl Afet Acil Durum Müdürlüğünden bölgeye çok sayıda arama-kurtarma ekibi sevk edilirken, Erciş'te bulunan ekiplerin de Van merkeze çağrıldığı kaydedildi. 30'a yakın ambulans Van'a sev edildi Bu arada depremin ardından Erciş'te görev yapan 30'a yakın ambulans ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) aracı Van'a sevk edildi. Öte yandan Türk Kızılayı Koordinasyon Merkezi'nden Van'a bir tır dolusu battaniye, uyku tulumu ve gıda maddesi gönderilirken, ayrıca 50'ye yakın personel de araçlarla bölgeye hareket etti. Sağlık Bakanlığı tarafından Erciş ilçe merkezinde kurulan 50 yatak kapasitesine sahip sahra hastanesinde de acil müdahaleler için hazırlık yapıldı. Depremin ardından arama-kurtarma ekiplerini bölgeye götürmek üzere 5 uçak bölgeye hareket edecek. Çadırlar gönderilmeye başlandı Öte yandan, Türk Kızılayı'ndan yapılan açıklamada, Van'da meydana gelen 5,6 büyüklüğündeki depremden sonra ülke genelindeki lojistik depolarda bulunan 15 bin çadırın araçlara yüklenmesi emri verildiği belirtildi. Ekiplerin alana sevk edildiği ifade edilerek, bölgedeki gelişmelerin yakından takip edildiği bildirildi.
  (Toplam 8 yorum) Yorum Ekle
ege 30.04.2012 00:57:00
kız ne yapsın o kadar bekledi
21.02.2012 17:58:00
BUNU İZLERKENSAKIN AZIT MAYIN_______
bAKİ 13.09.2008 06:15:00
SÜPER YAŞ15 HOŞUMA GİTİ
aşkın 30.07.2008 11:01:00
gavurlar hıc boyle terbıyeszlık olut mu yanı yaaaaaa
29.10.2007 19:56:00
gavurlar zaten nefissiz itlerdir belli oluyor zaten
namett 27.10.2007 11:55:00
Gavuroğlu gavurlardan da bu beklenirdi zaten...Adam olsalardı Boşnakları arkalarrından vurmazlardı...Canları cehenneme...
aras 25.10.2007 15:06:00
medeniyetten bahsedenlerin durumu ortada
Bak EKİNLER 25.10.2007 14:25:00
İşte Avrupalının gerçek yüzü birde bizi beyenmezler görgüsüz kaba diye işte size ispatı Yüzsüz batı...

2007© videovitrini.com