KEDİYİ TEKMELEYEREK ÖLDÜRDÜLER...

İzmir Bornova'da üniversiteli 4 gencin, bir büfecinin baktığı sokak kedisini tekmeleyerek öldürmesi, güvenlik kamerasınca kaydedildi. İlçe Emniyet Amirliği önünde toplanan hayvanseverler suç duyurusunda bulunurken, gençlerden 2'si polis tarafından kısa sürede yakalandı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
18688 4
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
İsraillerin gözü dönmüşlüğünü gösteren bu video, dünyayı şoka soktu.İsrail'in Filistin topraklarını işgalini protesto etmek için düzenlenen "Filistin'e hoş geldin" kampanyasına İsrail'li bir subayın M-16 tüfeğinin dipçiğiyle, bir eylemcinin yüzüne vurması tepkilere neden oldu. İsrail ordusu, subayın açığa alındığını belirtti "Filistin'e hoş geldin" kampanyası çerçevesinde geçtiğimiz cumartesi günü çoğunluğunu Filistinli gençlerin oluşturduğu 250 kişilik bir eylemci grup Batı Şeria'dan Ürdün vadisine bisikletle sessiz bir yürüyüş düzenledi. Bu kampanya çerçevesinde geniş güvenlik önlemleri İsrail askerleri, eylemcileri bir noktada durdurdu. İsrailli askerlerin komutanı yarbay Şalom Eisner, Danimarkalı bir eylemcinin yüzüne M-16 tüfeğinin dipçiğiyle vurdu. Saldırının görüntüsünün video paylaşım ağı YouTube ve İsrail televizyonunda yayınlanması sonrasında, soruşturma sonuçlanana kadar yarbay Şalom Eisner'in açığa alındığı belirtildi. Görüntülerde İsrailli yarbay Eisner, Filistinli eylemcileri döverken görülüyor. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu da Danimarkalı eylemciye tüfeğinin dipçiğiyle vuran subayı kınadığını söyledi. Natenyahu, "Böyle bir davranış İsrailli asker ve subayların genel karekteriyle bağdaşmıyor. Böyle kişilerin İsrail ordusunda ve İsrail'de yeri yok" dedi. İSRAİL EYLEMCİLERE GÖZ AÇTIRMADI İsrail'in Filistin topraklarını işgalini protesto etmek için düzenlenen "Filistin'e hoş geldin" kampanyası çerçevesinde İsrail'e gitmeye çalışan eylemcilere karşı sert önlemler alındı. Eylemcilerin değişik ülkelerden geleceği bilgisini alan İsrailli yetkililer, Tel Aviv'deki Ben Gurion havaalanında geniş güvenlik önlemleri aldı. İsrail, Filistinlilere destek amacıyla İsrail'e gelenleri sınır dışı edeceğini daha önce açıklamıştı. REZERVASYONLAR İPTAL EDİLDİ Bazı havayolu şirketleri de, Filistinlilere destek amacıyla İsrail'e gitmek isteyen eylemcilerin rezervasyonlarını iptal etmişti. "Filistin'e Hoşgeldin" kampanyasının koordinatörlerinden Emire Musellem, Lufthansa, EasyJet ve Air France'ın en az 100 Filistin yanlısı aktivistin rezervasyonunu iptal ettiğini söylemişti.
Rize il merkezinde gerçekleşen soygunda soyguncular kanalizasyondan girdikleri bir kuyumcudan 1 milyon TL değerinde altın çaldılar. Edinilen bilgiye göre, Rize'de Pazar Sokak üzerinde bulunan bir market sabah saatlerinde açılınca, market çalışanları marketin ortasında büyük bir çukur ile karşılaştılar. Market çalışanları durumu polise bildirdi. Aynı saatlerde Marketten 300 metre uzaklıktaki Yakup Fil'e ait Karanfil Kuyumculuk'un zemininde büyük bir çukur olduğu ve raflarda bulunan 15 kilograma yakın altının çalındığı anlaşıldı. Konuyla ilgili olarak geniş çaplı inceleme başlatan polis, soyguncuların Karayolları ekipleri tarafından şehir içerisinde yürütülen Atatürk caddesi yenileme çalışmaları sırasında açılan boşluktan kanalizasyona girdiklerini, marketin zeminini kriko ile kırıp marketten aldıkları elektriği ara kablolarla 300 metre uzaklıktaki kuyumcuya taşıdıklarını tahmin ediyor. Yine soyguncuların marketten aldıkları enerji ile kesici aletler kullanarak kuyumcunun zemininden kuyumcu dükkanına girmeyi başarıp bir şekilde alarmı da etkisiz hale getirerek soygunu gerçekleştirdiklerini düşünüyor. Kuyumcuya giren hırsızların özel bir bölümde saklanan altınları, özel bölümün duvarında açtıkları 20 cm çapındaki bir delikten uzun bir çubuk yardımı ile aldıkları tespit edildi. Polis tarafından yapılan incelemede, 1 milyon TL civarında altın çalan hırsızların, ilk girmiş oldukları markettin kasasından da 200 TL civarında bozuk para çalıkları anlaşıldı. Uzmanlar soygun girişiminin profesyonel soyguncular tarafından planlanarak gerçekleştirildiğini, böyle büyüklükteki bir soygunun iki günlük bir çalışma ile gerçekleştirilebileceğini söylediler. Rızvan Duman isimli market çalışanı yaptığı açıklamada, "Sabah gediğimizde marketin zemini yarılmıştı. Polise haber verdik. Bir yerden kanalizasyona girmişler. Kriko ile zemini patlatıp buradan elektrik almışlar. Buradan da kuyumcuya girmişler. Kuyumcudan 15 kilogram altın çaldıklarını duydum" dedi. Polis soyguncuların ve çalınan altınların bulunması için başlattığı geniş çaplı incelemeyi sürdürüyor. Öte yandan soygunda kullanılan, 2 metre yüksekliği ve 7 metre genişliğinde geçmişte Hamam Deresi olarak bilinen ancak 1980'li yıllarda ise üzeri kapatılarak kanalizasyona dönüştürülen dere geçtiğimiz yıl Rize Belediyesi tarafından yapılan bir çalışma sırasında tespit edilmişti. Derenin üzerinde 6 katlı bir çok bina ve iş yerlerinin bulunduğu ifade edilerek kanalizasyon üzerindeki binaların yıkılma tehlikesi içerisinde olduğuna dikkat çekilmişti.
  (Toplam 16 yorum) Yorum Ekle
21.06.2012 18:16:00
şerefsiz aynısını o da sana yapıcak
cansu 14.04.2012 20:56:00
videoyu yeni izledim sana insan bile denmez pislik nasıl bir canilik nasıl bir vahşettir bu Allah sizi ıslah etsin sizin gibi insanlarla aynı dünyada yaşamak ne kadar üzücü bir durum
Cüneyd 20.03.2011 13:28:00
Of ya gerçekdende içim kan ağladı ya zararsız kediyi öldürdünüz elinize ne geçdi nasıl bi zevk aldınız siz azrailmisiniz adi köpekler
12.12.2010 21:04:00
hayatlarında hiç bir amacı olmayan türk ve müslüman olmayı öğrenemeyen özentiden öteye geçemeyen vicdan yoksunu bu tarz gençler çevremizde çok fazla yanındaki köpeği bile cinsel açlığını gidermek için kız bulmak amacıyla dolaştıran bu adi insan müsvettelerinin karşısına acaba onun bilmem kaç kat büyüklüğünde bir canavarı koysak ki bu da yine kendisi olsa ve o kedi gibi kafasını ezmeye çalışsak nasıl yalvarır ve altına eder merak ediyorum.
05.12.2010 16:43:00
bunlar gerçekten ş..fsiz caniler pislikler elimde olsa onlarıda ben öyle ezerek öldürürüm
01.11.2010 01:07:00
boyle s..efsizleri alip ahira baglayacaksin ki insanligini belki hatirlar
ert 26.10.2010 01:11:00
boyle ıgrenclık olamaz vıcdansız adiler allah belanızı wersın
asdasd 22.10.2010 18:04:00
kan aktığında içim yandı
spaetak 19.10.2010 15:44:00
Bunlar insan olamaz ki,hayvan demekde olmaz.hayvanlara hakaret olur.Bunları bana versinler onları öldürmem sadece ve sadece işkenceyle...
cennet 17.10.2010 15:36:00
adi se..fsiz ana babasinin verdigi terbiye insallah allahta bu adi adami o annein gözüsünün önünde böyle ezilerek can verir.
15.10.2010 00:50:00
allah belanızı versin öteki tarafta yatacak yeriniz yok sizin o hayvanın ahı üstünüzden gitmiycek...
yorgun 14.10.2010 23:40:00
ona da böyle bir ölüm nasip olsun.
rüzgar 14.10.2010 06:59:00
dilerim bir gün bu yaptığının cezasını sakat kalarak ödersin...ve inşallah da sürünerek ölürsün.Allah her şeyi görendir...
13.10.2010 15:17:00
böyle insanlar yaşamasın
scorpion 12.10.2010 12:36:00
Pislik herifler,Canlı düşmanı, pezevenk şerefsizler. Cenab-ı Allah 'dan aynı şekilde veya daha acılı ölmeleri için beddua ediyorum. (inşaAllah )Allah şüphesiz ki her şeyi görendir.
yasemin 12.10.2010 08:29:00
Anlamıyorum ya...Hayvanlara işkence etmekten nasıl bir zevk alıyorlar bu manyaklar..?Böylelerini direk asmak lazım.

2007© videovitrini.com