MARKETTE SANİYE SANİYE DEHŞET!..

Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Side Beldesinde bir markete giren eli bıçaklı şahıs, Market sahibini, çalışanı ve alışveriş yapan bir vatandaşı çeşitli yerlerinden bıçakladı. Dehşet anları markette güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Edinilen bilgiye göre, dün gece 21.30 sıralarına Manavgat'ın Side Beldesindeki Kemer mahallesinde meydana gelen olayda Kemer mahallesi Muhtarı Osman Tüter'e ait markete gelen ve markete 100 metre mesafede kafeterya işlettiği bildirilen Kadri A. kasaya yaklaşırken elinde bulunan ekmek bıçağını bir anda market sahibine saplamaya başladı. Market sahibi Osman Tüter'e çeşitli yerlerinden yaralanırken olay sırasında markette çalışan İsmail Sarıgül ile alışveriş yapan Ali Gök de bıçak darbelerinden yaralandı. Market içerisinde bıçak sallamaya devam Kadri A'yı Osman Türe ruhsatlı silahıyla ateş ederek durdurdu. Olayın ardından saldırganın bıçak darbeleriyle yaralanan Osman Tüter, İsmail Sarıgül ve Ali Gök Side Özel Bilgi Hastanesine, karnından yaralanan saldırgan Kadri A. Manavgat devlet hastanesine kaldırıldı. Ameliyata alınan yaralılardan Kemer Muhtarı Osman Tüter'in Gövdesinde 2 yerde derin kesik, kafasında kesik ve el bileğinde kesiğe bağlı yırtılma, İsmail Sarıgül'ün yüzünde derin kesik, sol elinin parmaklarının tamamında parçalanma, Ali Gök'ün Boyun damarlarında ve adalelerinde kesilme, saldırganın ise karnına kurşun isabet etmesi nedeniyle ameliyat edildiği ve tamamının durumlarının şu an için iyiye gittiği bildirildi. Dehşet anları markette güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenirken jandarma olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
46832 9
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Mısır'da önceki gün yapılan kazılarda uzun yıllar sonra bozulmamış ve el değmemiş 30 yeni mumya bulundu. Son yıllarda mezar hırsızları tarafından talan edilen lahitlerde mumyalar bile parçalananıyor veya kaçırılıyordu. Uzun bir aradan sonra hırsızların bile ulaşamadığı yeni bir lahit ortaya çıkarıldı.Yapılan kazıda odada 30 ayrı bozulmamış mumya bulundu. Mumyaların çok iyi korunmuş olması kazı ekibini bir hayli şaşırtırken, ilk kez bu kadar düzgün bir mumya bulduklarını söylediler. Bulunan mumyanın zengin bir kadına ait olduğu ve yan odadakilerin de bu kadınla bağlantılı kişiler olduğu sanılıyor.Perslerin istilasından hemen önceye milattan önce 525 - 654 yılları arasında yaşayan 26. hanedan dönemine ait olduğu sanılan mumya, çok büyük bir tahta tabut içerisinde bulundu.Tabutun yanına büyük külçeler halinde altınlar konulmuş olması dikkat çekti. Mısır baş arkeologu Zahi Hawass'ın ekibinin yaptığı kazıda oortaya çıkarılan mezar odalarında çok kıymetli eserler bulunduğu bildirildi. Kahire'nin batı tarafındaki çölde yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunan mezar odaları 1 km'lik bir alana yayılmış kadının yattığı çok büyük bir oda ve onunla bağlantılı 29 ayrı odadan meydana gelmiş. Arkeologlar burasının hırsızlardan önce bulunmasının ender görülen bir şans olduğunu belirterek, ilk etapta 30 mumya bulduklarını ancak kazıyı genişlettiklerinde çok daha fazlasını bulmayı umduklarını ifade ettiler.Ayrıca buldukları bütün odalarda çok miktarda altın çıktığını söylediler. İşte görüntüler...
ALMANYA'nın Duisburg kentinde oturan Trabzonlu Albayrak Ailesi, bir yakınlarını uğurlamak için gittikleri Köln-Bonn Havalimanı'nda Alman polisinin şiddetiyle karşılaştı. Alman polisi tarafindan tartaklanan 51 yaşındaki Yaşar Albayrak'ın, başına aldığı cop darbesiyle bayılıp yere yığıldığı ve ardından da hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Duisburg'ta oturan 3 çocuk annesi 44 yaşındaki Elmas Albayrak ve 51 yaşındaki Yaşar Albayrak çifti, oğulları 24 yaşındaki Ediz Albayrak ile sözlüsü Dilara Doğan'ı İstanbul'a yolculamak için gittikleri Köln-Bonn Havalimanı'nda, Alman polisi tarafından tartaklandıklarını iddia etti. Yaşar Albayrak, olayı şöyle anlattı: "Cumartesi gecesi oğlum Ediz Albayrak ile sözlüsü Dilara Doğan'ın ucuş biletleri için havalimanındaki görevli bir bayandan bilgi almak istedim. Görevli bizimle ilgilenmedi. Ben de 'Neden bize yardımcı olmuyorsunuz? dedim, aramızda kısa süreli bir tartışma oldu. Başka bir görevlinin yanına gittik ve kısa bir süre sonra da, polislerin geldiğini ve tartışdığımız bayanla birşeyler konuştuklarını gördüğümüzde, polisleri görevli bayanın çağırdığını anladık. Ardından yanımıza gelen aynı polisler, oğluma yönelip kimliğini istedi, bir yandan da kolundan tutup götürmeye çalışıyorlardı. Ben de 'Oğlum birşey yapmadı, bayanla ben tartıştım' demeye varmadan, benimde koluma sarılıp çekiştirmeye başladılar. 'Ne yapıyorsunuz?' derken, birden polisin copla bana saldırdığını gördüm, sonrasını hatırlamıyorum. Yere düşüp bayılmışım." Başında açılan 3.5 santemetre derinliğinde yara ve koluna aldığı darbelerden dolayı hastaneye kaldıralan Yaşar Albayrak, yarası ve kolu sarıldıktan iki saat sonra da hastaneden taburcu edildi. Sağ gözü de moraran Yaşar Albayrak, gözüne nasıl vurulduğunu hatırlamadığını anlatırken, "Havalimanın ortasında polis dayağı yedik. Bunun neresi demokrasi. İş veren durumdayım ve bu memlekete bir sürü vergi veriyorum. Hukiki yollardan mutlaka hakkımızı arayacağız" dedi. Anne Elmas Albayrak, "Bir anda polisler oğlum ve eşimin üstüne çullandıklarında şok oldum. Eşimin kafasına copla vurulduğunu gördüğümde çok korktum ve büyük çığlık attım. Tam bir kabus yaşadık. Uzun süre unutamayız o geceyi. O arada nasıl olduysa benim de kollarım ve sırtımda ağrılar oluştu" dedi. Yaşar Albayrak'ın havaalanının ortasında dövülmesinin hemen ardından amatör kamerayla kayıt yapılırken, talihsiz adamın kafasından akan kanlar ve yere yığılmış vaziyeti görüntülere yansıdı.
  (Toplam 0 yorum) Yorum Ekle

Henüz yorum yapılmamış

2007© videovitrini.com