İŞTE DÜŞEN UÇAKTA YANARAK ÖLEN İNSANLARIN ŞOK GÖRÜNTÜLERİ!..

Rusya’nın Doğu Sibirya’sında bulunan Krasnoyarsk bölgesinde 3 Ağustos'ta düşen An-24 model özel uçağının şok görüntüleri internete düştü... Uçakta bulunan 15 kişide 11 kişi hayatını kaybederken dört kabin görevlisinden 3′ü ve yolculardan da 1′i hayatta kalmayı başardı. Uçağın iniş esnasında 700 metre mesafeden kontrolü kaybederek yere çakıldığı ve patlama sonucu yangın çıktığı belirtildi... İşte düşen uçaktan şok görüntüler...
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
63184 10
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
ABD’de paraşütle atlayarak rekor kırmak isteyen 220 kişilik bir ekibin içerisinde yer alan 46 yaşındaki Diana Paris, atlama sırasında paraşütünün bozulması sonrası düşerek hayatını kaybetti. Arizona eyaletindeki Eloy bölgesinde meydana gelen olay sonrası açıklama yapan atlama ekibi lideri Gulcin Gilbert, Paris’in bozulan paraşüt sonrası hayatını kaybettiğini kaydederek olayın ekiple bir alakası olmadığını belirtti. Paris’in eşi ise bölge polisine yaptığı açıklamada eşinin paraşütle atlamada tecrübeli olduğunu ve daha önce 1500 kez atlama yaptığını kaydetti. Paraşütle aynı anda atlayarak dünya rekoru kırmak için bir araya gelen ekipte yer alan Diana Paris’in arkadaşları başarısız deneme sonrası ölen arkadaşları için bir kez daha atladı ve rekoru kırmayı başardı. Olay sonrası açıklama yapan ekip lideri Gilbert, 28 farklı ülkeden 222 kişiden oluşan ekipleri ile daha fazla rekor kırmak istediklerini belirtti. Yaklaşık 5.5 kilometre yüksekten yapılan atlayış sonrası Diana Paris’in bedeni atlama noktasının 800 metre uzağında bir noktada bulunurken paraşütün incelenmek üzere Federal Havacılık İdaresi’ne verildiğini belirtildi. Phoenix ve Tucson bölgeleri arasında bulunan Eloy bölgesi 1980 yılında halka açılması sonrası ülkenin en önemli paraşütle atlama bölgelerinden biri haline geldi. İdeal iklimi ve arazi yapısı yüzünden atlamaya gayet elverişli olan bölgede geçtiğimiz Kasım ayında da 2 paraşütçü atlayışları sonrası paraşütlerinde yaşanan sorun nedeniyle düşerek hayatını kaybetmişti.
Erzurum'da freni patlayan şehir içi yolcu taşımacılığı yapan otobüs dehşet saçtı. Adeta facianın eşiğinden dönülen trafik kazasında freni patlayan otobüs kırmızı ışıkta bekleyen 5 otomobile ve sinyalizasyon direkleri ile ağaçlara çarparak durabildi. Kazada 2 kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre, bugün sabah saat 09. 15 sıralarında Migros Kavşağında meydana gelen trafik kazasında şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Kadir Çetin idaresindeki 25 H 0186 plakalı özel halk otobüsünün Gürcükapı güzergahından aşağı inerken freni patladı. Bunun üzerine otobüsün freninin patladığını fark eden sürücü Çetin, klakson çalarak önünde seyreden araçları uyarmaya çalıştı. Yaklaşık 500 metre freni patlak halde otobüsün kontrolünü sağlayan Çetin, Migros Kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen araçların arasında daldı. 1'i yolcu otobüsü olmak üzere toplam 5 otomobile çarpan ve daha sonrada sinyalizasyon ışıklarıyla ağaçlara çarpan yolcu otobüsü caddenin karşı şeridine geçerek durabildi. Facianın eşiğinden dönülen kaza şans eseri ucuz atlatıldı. Kazada otobüs sürücüsü Kadir Çetin ile çarptığı otomobilin içerisinde bulunan bir sürücü yaralandı. Yaralılar kaza mahaline sevk edilen ambulans ile Bölge Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kaza sonrasında Migros Kavşağında trafik bir süre akıma kapatılırken olay yeri adeta savaş alanını andırdı.
  (Toplam 0 yorum) Yorum Ekle

Henüz yorum yapılmamış

2007© videovitrini.com