ÇAMAŞIR MAKİNESİNE GİREN BEBEK ÖLÜMDEN DÖNDÜ!..

Çin'in güneydoğusunda, 3 yaşındaki küçük bir kız çocuğu çamaşır makinesine sıkıştı. Küçük kızın oyun oynarken makinenin içine düştüğü belirtildi. Uzun süren çabalar sonucu 3 yaşındaki Çinli kız makineden çıkarılabildi. Kurtarıldıktan sonra hemen hastaneye kaldırılan kızın, yara almadığı bildirildi.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
18392 5
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Mersin'de Rusya'dan getirilen yumurtalardan elde edilen yavru balıkların dereye bırakılması sırasında belediye başkan yardımcısı talihsiz bir olay yaşadı. Mersin balığını çoğaltma çalışmaları kapsamında, Rusya'dan getirilen yumurtalardan elde edilen yavru balıkların dereye bırakılması sırasında belediye başkan yardımcısı kayıktan suya düştü. Başkan yardımcısının suya düşme anı fotoğraf karelerine yansıdı. Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) tarafından desteklenen, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'na bağlı Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) tarafından yürütülen, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'nün katılımcı olduğu ve İstanbul ile Sinop üniversitelerinden akademisyenlerin destek verdiği proje kapsamında çalışmalar sürüyor. Bu amaçla Rusya'dan getirilen Mersin balığı yumurtalarından, çalışmalar sonucu elde edilen yavru balıklardan 2 bin 250'si daha Karasu ilçesine bağlı Tuzla köyünde düzenlenen programla Sakarya Nehri ve Küçükboğaz Deresi'ne bırakıldı. Markalanan yavru Mersin balıkları, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, İÜ Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Devrim Memiş, Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Ekşi, Karasu Su ürünleri Kooperatif Başkanı Ali Sezer ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri tarafından doğal ortamlarına salındı. Küçükboğaz Deresi'nde iskeleye bağlı kayıktan suya balık bırakılması sırasında belediye başkan yardımcısı Ekşi, dengesini kaybedince suya düştü. Takım elbisesiyle ıslanan Ekşi, iskeledekilerin yardımıyla sudan çıkartıldı. Ekşi, "Arkadaşa şaka yapalım dedik ama benim başıma geldi." dedi.
Bursa'nın Mudanya ilçesinde düzenlenen bir operasyonda, 'Çocuğa Cinsel İstismar' iddiasıyla gözaltına alınan Vakit Gazetesi Yazarı Hüseyin Üzmez tutuklandı. Bursa'nın Mudanya ilçesinde düzenlenen bir operasyonda, 'Çocuğa Cinsel İstismar' iddiasıyla gözaltına alınan Vakit Gazetesi Yazarı Hüseyin Üzmez ve cinsel istismara uğradığı öne sürülen 14 yaşındaki kız çocuğunun annesi tutuklandı. Alınan bilgiye göre, Livaze Ç'nin fuhuş yaptığı ve 14 yaşındaki kızı B.Ç'yi 'cinsel istismar amaçlı' kullandığı yönündeki ihbarı değerlendiren Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Livaze Ç'yi takibe aldı. Güvenlik güçleri, yaklaşık bir ay süren takip sonucunda, Livaze Ç'yi, kızı B.Ç. ile Mudanya'da Hasanbey Mahallesindeki bir evden çıkarken gözaltına aldı. Mudanya Emniyet Müdürlüğüne kızıyla birlikte götürülen kadının ifadeleri doğrultusunda, evde oturduğu tespit edilen Vakit Gazetesi Yazarı Hüseyin Üzmez de, küçük kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gece yarısı gözaltına alındı. Livaze Ç'nin eşi Bekir Ç. ise İnegöl ilçesindeki evinden alınarak Mudanya'ya getirildi. Hüseyin Üzmez ve Livaze Ç, sorgulamalarının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilirken, Bekir Ç, Emniyet Müdürlüğünde ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Cumhuriyet savcısı tarafından ifadeleri alındıktan sonra 'Çocuğa Cinsel İstismar' suçundan tutuklanma istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen Hüseyin Üzmez ve Livaze Ç, tutuklandı.
  (Toplam 1 yorum) Yorum Ekle
nermin 25.09.2012 15:52:00
bazen bende giriyorum içine makinenin soyunup giriyorum yıkanıyorum oh.

2007© videovitrini.com