İSRAİL PARLAMENTOSUNDA TÜRKİYE KAVGASI!..

Gemideki İsrailli vekile Meclis'te saldırı Gazze yardım gemisinde bulunan İsrail parlamentosunun ilk kadın Arap milletvekili olan Balad partisi üyesi Hanen Zubi, parlamentoda sözlü saldırıya uğradı. Likud milletvekili, Zubi'ye "Gazze'ye git, hain" diye bağırdı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
10472 1
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Samsun Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü hırsızlık masası ekipleri 3.5 ay önce evlerden hırsızlık yapanlara yönelik teknik ve fiziki takip başlattı. Yapılan teknik takip sırasında şüphelilerden bazı kadınların hırsızlık yapmadan önce hayvan kurukafasını taşla kırarak 'nasiplerinin açılması' ve 'polise yakalanmamak' için dua ettiklerini belirlendi. Polis tüm bunları güvenlik kamerası ile saniye saniye kaydetti. Teknik ve fiziki takibin tamamlanmasının ardından 4 gün önce operasyonun düğmesine basan polis 27 ayrı adrese 235 polisle baskın düzenledi. Yapılan baskında 'suç işlemek için örgüt kurmak, örgütü yönetmek, örgüt üyesi olmak, teşekkül halinde evden hırsızlık yapmak konut dokunulmazlığını ihlal, mala zarar vermek ve hırsızlık malını satın almak' suçlamasıyla 21'i kadın toplam 46 kişiyi gözaltına alındı. Bu kişilerin evlerinde yapılan aramalarında ise 3 pompalı tüfek, 1 kurusıkı tabanca, bir miktar ziynet eşyası ile kapı açmakta kullandıkları belirtilen çok sayıda toka ve plastik aparat ele geçirildi. Gözaltına alınan şüphelilerden 3'ünün kuyumcu olduğu ve hırsızlık malılarını satın aldıkları ortaya çıktı. Yapılan sorgulama sırasında şüpheli kadınların 3.5 ay içinde 7 il ve 4 ilçede toplam 97 evden hırsızlık yaptıkları ortaya çıktı. Ayrıca halen gözaltında olan Yaşar G.'nin (34) 4 ayrı hırsızlık suçundan 14 yıl 6 ay, Döndü G.'nin ise 2 ayrı hırsızlık suçundan 2 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezalarının olduğu belirlendi. Polis tarafından sorgulanan kadınlardan bir kısmının suçlamaları kabul edip evden hırsızlık yaptıklarını itiraf etti. Bazıları da suçlamayı kabul etmeyip bohçacı olduklarını ve satış yapmak için apartmana girdiklerini söyledi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan 31 şüpheli adliyeye sevk edildi.
  (Toplam 1 yorum) Yorum Ekle
resul 03.06.2010 22:40:00
haksizlik heryede haksizliktir onun icin bir ailede bile bir bireyin haksiz olmasi o aile icinde o bireyin hakli oldugunu göstermez... ALLAH YARVE YARDIMCIMIZ OLSUN bütün ISLAM aleminin.

2007© videovitrini.com