İSRAİL PARLAMENTOSUNDA TÜRKİYE KAVGASI!..

Gemideki İsrailli vekile Meclis'te saldırı Gazze yardım gemisinde bulunan İsrail parlamentosunun ilk kadın Arap milletvekili olan Balad partisi üyesi Hanen Zubi, parlamentoda sözlü saldırıya uğradı. Likud milletvekili, Zubi'ye "Gazze'ye git, hain" diye bağırdı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
9672 1
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Çorum'da konuşan Kamer Genç, "Salonumuzda saygıdeğer hanımefendiler var. Sizin geleceğiniz çok karanlık. Artık siz böyle çıplak gezemezsiniz" dedi. Genç daha sonra özür dileyerek "Yani böyle başı açık gezemezsiniz" diyerek sözlerine açıklık getirdi. CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Çorum'da partilileri ile bir araya geldiği toplantıda herkesi kahkahaya boğan bir gaf yaptı. CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, partisinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinliklerine katılmak üzere Ankara’dan karayolu ile Çorum’a gitti. CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ile birlikte giden Kamer Genç, akşam Kültür Sitesi VIP 2 Salonu’nda partilileri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Kamer Genç, Türkiye’nin işgal altında olduğunu öne sürdü. Atatürk’ün, bu topraklarda yaşayan onurlu insanlarla birlikte yurdu düşmandan kurtarıp laik cumhuriyet rejimi getirdiğini belirten Kamer Genç, "Bugün hain, gerici, alçak insanlar, Atatürk’ün kurduğu rejimi yıkmak için çabalıyorlar. Demokrasi lafları ile bizi kandırıyorlar. 10 yıldır iktidarda olanlar, laik cumhuriyeti yıkma çabalarında önemli mesafe aldılar" diye konuştu. ARTIK ÇIPLAK GEZEMEZSİNİZ GAFI Toplantı sırasında herkesi kahkaya boğan bir gaf yapan Kamer Genç, "Salonumuzda saygıdeğer hanımefendiler var. Sizin geleceğiniz çok karanlık. Artık siz böyle çıplak gezemezsiniz" dedi. Genç daha sonra özür dileyerek "Yani böyle başı açık gezemezsiniz. Bunların size biçtiği kıyafet kara çarşaf. Özür dilerim. Ağzımdan çıktı. Tabiki çıplak değilsiniz. Normal kıyafetiniz var. Ben başı açık demek istedim" diyerek düzeltme yaptı. Meclis’te otururken Almanya’da okuyan Afganistan’dan başörtülü 3 kız geldiğini belirten Kamer Genç, "Kızlara, ’Yav kızlar, hiç size yakışıyor mu bu kıyafet?’ dedim. ’Siz güzel kızlarsınız, yüzünüz güzel, gözleriniz güzel, dudaklarınız güzel. Şimdi bu yüzünüzü, gözünüzü, dudaklarınızı kapatalım, saçlarınızı açalım. Saç bende de var, senin saçın benim dikkatimi çekmez ki ’dedim. ‘İnancımız’ dediler. Böyle bir inanç yok ki" dedi. Kamer Genç, yarın Çorum’da 19 Mayıs kutlamalarına katılacak.
  (Toplam 1 yorum) Yorum Ekle
resul 03.06.2010 22:40:00
haksizlik heryede haksizliktir onun icin bir ailede bile bir bireyin haksiz olmasi o aile icinde o bireyin hakli oldugunu göstermez... ALLAH YARVE YARDIMCIMIZ OLSUN bütün ISLAM aleminin.

2007© videovitrini.com