İSRAİL PARLAMENTOSUNDA TÜRKİYE KAVGASI!..

Gemideki İsrailli vekile Meclis'te saldırı Gazze yardım gemisinde bulunan İsrail parlamentosunun ilk kadın Arap milletvekili olan Balad partisi üyesi Hanen Zubi, parlamentoda sözlü saldırıya uğradı. Likud milletvekili, Zubi'ye "Gazze'ye git, hain" diye bağırdı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
10672 1
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Muş’un Bulanık ilçesinde katliam gibi bir olay yaşandı. Arazi meselesi yüzünden iki aile arasında çıkan kavgada, 7 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi de yaralandı. Edinilen bilgiye göre, arazi meselesi yüzünden ilçenin Kurganlı köyüne bağlı Bayramlı mezrasında Dost ve Kundo aileleri fertleri arasında kavga çıktı. Silahların kullanıldığı kavgada Bahattin, Nusrettin, Fethullah ve Mehmet Dost ile Fehim, Gıyasettin, Halit Kundo isimli şahıslar hayatını kaybederken, 9 kişi de yaralandı. Olay sonrası bölgeye sevk giden jandarma geniş güvenlik önlemleri alırken, yaralılar ambulanslarla Bulanık, Muş ve Erzurum’a sevk edildi. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı. MUŞ VALİSİ VEDAT BÜYÜKERSOY: “3’Ü AĞIR TOPLAM 9 YARALININ OLDUĞU OLAYDA MAALESEF 7 VATANDAŞIMIZ HAYATINI KAYBETTİ” Muş’un Bulanık ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle iki aile arasında çıkan silahlı kavgada 7 kişi hayatını kaybederken, yaralı sayısı 9 olarak açıklandı.Bulanık ilçesinde iki aile arasında arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan kavga ile ilgili bir açıklama yapan Muş Valisi Vedat Büyükersoy, kendisine ulaşan bilgilere göre Eskiyol köyü Aşağı ve Yukarı Bayramlı mezralarındaki iki aile arasında çıkan kavgada 7 kişinin öldüğünü, 3'ü ağır 9 kişinin yaralandığını belirtti. Büyükersoy, olayın ardından güvenlik güçleri tarafından her iki mezrada ve kavganın yaşandığı bölgede geniş güvenlik önlemi alındığını vurgulayarak, “Ölü sayısının artmamasını ümit ediyoruz. Mera yüzünden iki ailemiz arasında yaşanan bu kavgada maalesef 7 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir” dedi.
  (Toplam 1 yorum) Yorum Ekle
resul 03.06.2010 22:40:00
haksizlik heryede haksizliktir onun icin bir ailede bile bir bireyin haksiz olmasi o aile icinde o bireyin hakli oldugunu göstermez... ALLAH YARVE YARDIMCIMIZ OLSUN bütün ISLAM aleminin.

2007© videovitrini.com