22 yaşındaki model Ashley Greene, bir enerji içeceği için Sports Illustrated dergisine çıplak poz verdi... Çilek ve portakal aromalı içecek için 2 farklı renkte boyanarak objektiflerin karşısına geçen süper model verdiği pozlarla yürek hoplattı... Greene, boyama ve çekim sürecinin oldukça uzun ve yorucu geçtiğini ancak ortaya çıkan işten oldukça memnun olduğunu belirterek değişik ve hoşuma giden bir iş oldu dedi... İşte bu ilginç çekimlerden harika görüntüler...
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
420584 72
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Avustralya’da, ülkenin en güzel kızını belirlemek için düzenlenen ‘Top Model’ yarışmasına, sunucu Sarah Murdoch’un gafı damgasını vurdu. Deneyimli sunucu, canlı yayında, ikinci seçilen güzeli birinci ilan etti. Sunucunun, hem TV ekranları önünde, hem de yarışmayı salonda izleyenlere ülkenin en güzel kızı seçildiğini ilan ettiği 19 yaşındaki Kelsey Martinovich, duyuru üzerine, kendisine oy veren ve destekleyen herkese teşekkür etmeye başladı. Avusturalya’nın Top Model’i olarak duyurulan Kelsey Martinovich ile, kendisine ikincilik düşen 18 yaşındaki Amanda Ware, birbirlerini kutlayıp, gelecek için bol şans diledikleri sırada olanlar oldu. Reji odasından gelen uyarı üzerine, ağzından ‘Aman Tanrım, ne diyeceğimi bilemiyorum simdi. Kendimi hasta hissediyorum. Bir yanlışlık var’ sözleri üzerine, hem izleyiciler hem de güzeller adeta donakaldı. Reji odasından gelen düzeltme üzerine, sunucu Sarah Murdoch’un, Avustralya’nın en güzel kızının kendisinin duyurduğu gibi Kelsey Martinovich değil, ikinci olarak ilan ettiği Amanda Ware olduğunu açıklaması ikinci bir sok etkisi yarattı.. Murdoch, iki güzel arasındaki rekabetin başa baş geçmesinden kaynaklanan bir yanlışlık yaptığını, canlı yayında da bu yanlıştan dönmenin zor olduğunu dile getirerek gafını hafifletmeye çalıştı. Yanlışlığın giderilmesi üzerine, Avustralya’nın en güzel kızı seçilen Amanda Ware, Priscilla’s Ajansi ile bir anlaşma yapma, blue jeans markası Levi’s reklamlarında boy gösterme, New York’a giderek ELIT ajansı yetkilileri ile görüşme haklarının yani sıra, 25 bin dolar ve bir adet Ford Fiesta Zetec marka otomobil ödülü kazandı. Ülkenin Fox8 kanalında yayınlanan yarışma görüntülerinin ardından, kanal önce birinci ilan edilen ancak daha sonra yanlışlık olduğu gerekçesiyle ikinci olduğu bildirilen Kelsey Martinovich’e de teselli olarak 20 bin dolar ve New York’a gitme şansı tanıdı.
New York’ta bir kadın psikolog hastalarını striptiz eşliğinde tedavi ederek tıp tarihine değilse bile medyanın manşetlerine geçti. Sarah White adlı 24 yaşındaki psikolog, klasik terapilerin hastaların bilinçaltını ortaya çıkarmaktan çok bastırdığını düşünerek, bilinçaltını ortaya çıkarmanın en iyi yolunun "striptizle açılmak" olduğuna karar verdi. New York Daily News’un haberine göre, New York’un Yukarı Batı Yakası’nda muayenehane açan Bayan White, striptiz eşliğinde terapi yönteminin temelinde "kendisi soyunurken hastanın bilinçaltının üzerini örten tabakaları da soyma ilkesininö yattığını söyledi. Bayan White, terapi seanslarında "uyarmanın gücü"nden faydalanarak hastaların kendi hayatlarının kontrolunu kendi ellerine almasını sağladığını belirterek, "Amaç çıplaklığı kullanarak kişinin kendisini ve dünyayı daha iyi anlamasını sağlamak. Böylece kişi kendini daha mutlu hissediyor ve kendine güveni artıyor. Seanslar sırasında yaşanan heyecan, dış dünyadan da daha fazla heyecan duyulmasını sağlıyor" dedi. Striptizci terapist, bu yöntemle hastalarına saklayacak bir şeyi olmadığını göstererek, hastaların da kendilerini açmalarını sağladığını iddia ediyor. Sarah White, striptizle terapi seanslarına önce internet üzerinden başlıyor. Yani terapistle hasta Skype üzerinden seansa başlıyor. Her biri 150 dolar olan bir saatlik striptizli terapi seanslarında Bayan White hem hastasıyla konuşup hem de üzerinde hiçbir şey kalmayıncaya kadar soyunuyor. Bir süre sonra yüz yüze terapi seanslarına geçiliyor ve onlarda da aynı "tedavi yöntemi"uygulanıyor.Bayan White halen 30 hastası bulunduğunu ve bunların çoğunun da erkeklerden oluştuğunu söylüyor.
  (Toplam 1 yorum) Yorum Ekle
04.07.2012 03:57:00
seni çok beğendim seninle çıkalım mı*

2007© videovitrini.com