İŞTE SEKSİ YILDIZ MARİLYN MONREO'NUN EN SON GÖRÜNTÜLERİ

1962'de intihar eden ünlü yıldız Marilyn Monroe hakkında belgesel çalışması yapan Keya Morgan isimli araştırmacı ünlü seks yıldızı hakkındaki tüm belgeleri toplamakta kararlı. Daha önce FBI arşivinden alındığı belirtilen seks kasetini alıp kimliği saklı bir iş adamına satan araştırmacı bu sefer de Hollywood'un seks ikonu Monroe'nun esrar sigarası içerken çekilen renkli filmiyle gündemde... Beyaz perdenin efsane yıldızı Marilyn Monroe'nun, kimliği belirsiz olmakla beraber, ABD Başkanı John F. Kennedy olduğu tahmin edilen ve oral seks yaparken çekilen 15 dakikalık kaseti, kimliği açıklanmayan bir işadamı tarafından 1.5 milyon dolara satın alınmıştı. Bu seferki kasetin değeri ise 275 nin dolar... İşte yıllara inat, unutulacağına devleşen seksi yıldız Marilyn Monroe'nun 50 yıl önce çekilen ve şimdilerde ortaya çıkan son görüntüleri...
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
90296 10
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Dün akşam çocuklarını almak için gittiği Onur Mahallesi 45017. Sokak'taki evde eşi tarafından tabancayla vurularak öldürülen Ezgi K'nin (22) Mehmet K. ile 14 yaşında ailesinin karşı çıkmasına rağmen kaçarak evlendiği öğrenildi. Meydan Mahallesi'ndeki cenaze evindeki anne Emel Daş, uyuşturucu kullandığını iddia ettiği damadı Mehmet K'nin kızına sürekli şiddet uyguladığını ileri sürdü. Kızı Ezgi'nin aile büyüklerinin karşı çıkmasına rağmen 14 yaşında Mehmet K'ye kaçtığını ve severek evlendiğini belirten Daş, "Kızım daha 14 yaşında evlendi o adamla. Karşı çıktık ama bizi dinlemedi, kaçtı. Damadım çocukları kızıma göstermiyordu. Dün akşam kızım yavrularını almak için eşinin kaldığı eve gitti. Kızımı pusuya düşürdüler. Ciğerimi yaktılar, ciğerleri yansın" dedi. Eşinden boşanmak için dava açan kızının kocasından ayrı yaşadığını belirten Daş, olayın failinin bir an önce yakalanmasını istedi. -"Gitme" diye uyarmışlar- İki çocuk annesi Ezgi K'nin halası Feride Kesici ise yeğeninin kendisini saat 21.30 sularında arayıp çocuklarını almak için kocasıyla buluşacağını söylediğini belirterek, kendisini gitmemesi konusunda uyardığını söyledi. Feride Kesici, kocasından sürekli şiddet gören yeğeninin kendisini dinlemediğini ifade ederek, şunları kaydetti: "Yeğenim bana kocasının çocukları vermek için çağırdığını söyleyince, 'inanma, bu sana bir pusu, gitme, yarın beraber gidelim' dedim. Ancak yeğenim 'gidip kızımı onun elinden kurtarayım' dedi. Beni dinlemedi, gitti. Sonra bize polisten telefon geldi, kocası yeğenimi arkasından vurmuş. 3 kurşun kafasına girmiş, bir kurşun boynuna girmiş. Hastaneye götürmüşler, makineye bağlandı ama kurtarılamadı."
Antalya'nın Manavgat ilçesi'nde 5 kişi, kavga ettikleri 29 yaşındaki Abdullah Geyik’i beyzbol sopalarıyla dövüp öldürdükten sonra cesedini üzerine asit dökülerek ormanlık alana attı. Olayla ilgili olarak 4 kişi gözaltına alındı. Çolaklı Beldesi’ndeki bir barda bir hafta önce Abdullah Geyik ile 5 kişi arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında 5 kişilik grup, Abdullah Geyik’i beyzbol sopalarıyla döverek öldürdü. Şüpheliler daha sonra cesedin kimliğinin tespit edilmemesi için üzerine asit döktü. İç içe geçirdikleri cesedi, daha sonra ormanlık alanda bir çukura attı. İHBARLA ORTAYA ÇIKTI Korkunç olay, dün öğle saatlerinde Çolaklı Jandarma Karakolu'na gelen bir ihbarla ortaya çıktı. Jandarmayı arayan bir kişi, Bucakşeyhler Köyü Aşağı Baraj Yolu üzeri Asansör Mevkii’nde bir kişinin öldürülüp, cesedin üzerine asit dökülerek yakıldığını, kıyafetlerin ve suç aletlerinin ise 3 farklı noktaya gömüldüğünü söyledi. Bunun üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, bölgede araştırma başlattı. Uzun süren çalışmalar sonucu Geyik’in cesedine ulaşıldı. Geyik'in cesedinin yerini bulmak için çevrede uzun süre arama yaptı. Daha sonra cesede ulaşan jandarma, yaklaşık bir hafta önce Çolaklı bölgesinde çıkan bir kavgada öldüğü öne sürülen Geyik'in çıplak cesedine bir çukur içinde ulaştı. Yapılan incelemede, cesedin Abdullah Geyik’e ait olduğunu tespit eden jandarma ekipleri, bir hafta önce maktülün bir barda kavga ettiği bilgisine ulaştı. Soruşturmayı bu yönde derinleştiren jandarma 4 kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili olarak bir kişinin de arandığı belirtildi. Abdullah Geyik’in cesedi, otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp morguna gönderildi.
  (Toplam 0 yorum) Yorum Ekle

Henüz yorum yapılmamış

2007© videovitrini.com