İŞTE SEKSİ YILDIZ MARİLYN MONREO'NUN EN SON GÖRÜNTÜLERİ

1962'de intihar eden ünlü yıldız Marilyn Monroe hakkında belgesel çalışması yapan Keya Morgan isimli araştırmacı ünlü seks yıldızı hakkındaki tüm belgeleri toplamakta kararlı. Daha önce FBI arşivinden alındığı belirtilen seks kasetini alıp kimliği saklı bir iş adamına satan araştırmacı bu sefer de Hollywood'un seks ikonu Monroe'nun esrar sigarası içerken çekilen renkli filmiyle gündemde... Beyaz perdenin efsane yıldızı Marilyn Monroe'nun, kimliği belirsiz olmakla beraber, ABD Başkanı John F. Kennedy olduğu tahmin edilen ve oral seks yaparken çekilen 15 dakikalık kaseti, kimliği açıklanmayan bir işadamı tarafından 1.5 milyon dolara satın alınmıştı. Bu seferki kasetin değeri ise 275 nin dolar... İşte yıllara inat, unutulacağına devleşen seksi yıldız Marilyn Monroe'nun 50 yıl önce çekilen ve şimdilerde ortaya çıkan son görüntüleri...
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
84568 10
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
BEŞİKTAŞ'daki tarihi Galatasay Üniversitesi öğrencilerinde bulunduğu sırada henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı alev alev yandı. Saray bölümüden başlayan yangın kısa sürede büyüyerek tüm binayı sardı. Yangına karadan ve denizden müdahale edildi. Öğrenciler, "Yangın alarmı çaldı. En başta pek umursamadık. Daha sonra büyüdü. Bizi dışarıya çıkardılar" dedi. Çırağan Caddesi üzerindeki tarihi Galatasay Ünivesitesi'nde henüz bilinmeyen bir nedenden saat 19.30 sıralarında yangın çıktı. Bu sırada ders gören öğrenciler ve görevliler için yangın alarmı çaldı. Saray bölümünde küçük çapta çıktığı öğrenilen yangın rüzgarın etkisiyle bir anda büyüdü. Bu sırada öğrenciler dışarı çıkarıldı. Çatı sıçrayan alevler tüm binayı sardı. İlk gelen Beşiktaş İtfaiye grubuna bağlı yangına müdahalade yetersız kalınca yardım istedi. Beoğlu ve Şişli ve Kağıthane grubuna bağlı ekipler yangına müdahale etti. Denizden kıyı emniyetine bağlı gemilerle yangına müdahale edildi. Yaklaşık 3 saat süren çalışma sonucu yangın kontrol altına alındı. Vatandaşlar ve dışarıya çıkan öğrenciler itfaiye ekiplerinin çalışmalarını korku dolu bakışlarla izledi. Yangının elektrik kontağından çıktığını tahmin edilirken, öğrenciler, "Yangın alarmı çaldığında biz dersteydik. Küçük çaplı bir yangındı. Rüzgarın etksiyle yangın büyüyünce bizi dışarıya çıkardılar. Burası bizim evimizdi. Bir tarih yandı" dediler.
Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da dün öğle saatlerinde başlayan kum fırtınası bütün şehri tamamen kapladı. .. Kum fırtınası sebebiyle okullar dün ve bugün tatil edilirken, Riyad Kral Halid Havaalanı'nda görüş mesafesinin sıfıra indiği, bu yüzden uçak seferlerinin durdurulduğu belirtildi. Kapalı mekanlarda da etkili olan fırtına nedeniyle, evlerde insanların pencerelerini içerden bantladığı, zorunlu durumlar dışında dışarı çıkmadıkları ifade edildi. Riyad'da yaşayan Cibrin El-Cibrin, "Ben 52 yaşındayım ve hayatımda ilk kez böyle bir fırtınaya şahit oluyorum. Başka bir ilde yaşayan bir yakınım fırtına konusunda beni uyarmıştı. Bu sebepten ben de bugün pencere ve klima boşluklarını bantlamak için dama çıkmıştım. Bazı bölgelerde siyah bulutların ilk başta bir yangından kaynaklandığını zannettim. Fakat biraz sonra bunun bir kum fırtınası olduğunu fark ettim" dedi. Fırtına yüzünden kentte birçok trafik kazası gerçekleşti. Yetkililer, dışarı çıkılması durumunda ağız ve burunun kapatılmasını tavsiye etti. Birçok insan hastanelere başvurdu. Küçük bir kız çocuğunun baygınlık geçirdiği görüldü. Riyad'da yaklaşık 25 yıldır yaşayan İsmail Hakkı Sezaver de, "Böyle bir kum fırtınasına ilk kez şahit oluyorum. İş yerimden dışarı çıkıp kum fırtınasıyla karşılaştığımda çok endişelendim, çünkü bu seferki fırtına diğerlerinden farklıydı. Bugünkü fırtına ilk başladığı zaman görüş mesafesini 2-3 metreye düşürdü" diye konuştu. Büyük bir bölümü çölle kaplı olan Suudi Arabistan'da her yıl bu aylarda kum fırtınaları meydana geliyor.
  (Toplam 0 yorum) Yorum Ekle

Henüz yorum yapılmamış

2007© videovitrini.com