PARİS HİLTON SOYUNMA KABİNİNDE GÖRÜNTÜLENDİ!..

Ünlü bir mağazada alış - veriş yapan Paris Hilton, soyunma odasında gazeteciler tarafından görüntülendi. 14 Şubat sevgililer günü için alış verişe çıkan Paris Hilton, ünlü sosyetiklerin mağazası Harmony Lane'de kendisine elbise denerken pusuya yatan paparrazilere yakalandı. Mağazada bulunan elbiselerin hemen hemen tamamını sırtına geçiren Paris Hilton, kabinin hemen önünde bulunan boy aynasında adeta defile yaptı. İlginç pembe gözlükleri ve köpeğiyle mağazaya gelen Hilton, birini deneyip birini giydiği elbiselerden sadece 5'ini aldı. Aldığı elbiseleri denerken yan gözle de kendisini görüntüleyen gazeteleri süzmeyi ihmal etmeyen Hilton, neşeli geldiği mağazadan magazin basınına bol bol malzeme vermenin keygi ile çok mutlu ayrıldı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
267920 44
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Swiss Otel'de yapılan "Marka 2010 Konferansı"nda Kemal Kılıçdaroğlu'nun ardından Fatih Altaylı'nın ikinci konuğu Cem Yılmaz oldu. Sahneye gelen Cem Yılmaz kendisini, "İşte Türkiye'nin aydınlık yüzü" diye tanıtınca herkes kahkahaya boğuldu. "Siyasi espriler yapmayı sevmiyorum" diyen ünlü komedyen, Fatih Altaylı'nın "Neden sürekli siyah giyiyorsun?" sorusu üzerine de, "Siyah giymemin nedeni sahnede ellerimi kollarımı hareket ettirerek kendimi daha fazla anlatıyorum. Siyah giyince ellerim kollarım daha fazla seçiliyor. Siyah giyen bir de Sinan Çetin var. Sinan Çetin bir ara Usame Bin Ladin'e benziyordu. Ladin'i yakalayan ABD 50 milyon dolar veriyordu. Bende onun sakallarının uzamasını bekleyip, ABD'ye teslim etmeyi düşünüyordum" dedi. Yılmaz, bir süre önce basında çıkan, "Benden çocuk olmaz" sözlerinin sorulması üzerine de, "Şimdi bana gazeteciler geldi. Arkadan soru sordu. 'Sizden iyi çocuk olur' dediler. Bende, 'benden çocuk olmaz' dedim. Onu yazmışlar. Çocuk gerçekten çok kutsal bir şey ama bunu tek başınıza yapamıyorsunuz. Onun için bir eş lazım. Tek başıma deneyince ortaya bir şey çıkmıyor" şeklinde espri yaptı. "Günün birinde biri çıkıp, 'bu senin çocuğun' derse ne yaparsın sorusuna Yılmaz'ın verdiği cevap ise salondakileri gülmekten kırdı geçirdi. Her şeye hazırlıklı olduğunu belirten Cem Yılmaz, "Benimde seks kasetlerim ortaya çıkabilir. Ama önemli değil, her şeye hazırlıklıyım. Seks kasetinden ziyade içeriği önemli. İzleyenler 'vay be ne iş çıkarıyor' desinler" diye konuştu. Cem Yılmaz, herkesin kendisini "küfür ediyor" diye eleştirdiğini de belirterek, "Bunu kesinlikle anlamıyorum. Küfür terbiyenin bir ölçüsü değil. Bunu normal hayatta herkes yapıyor. TEM'de bir gün giderken, öndeki arabanın şoförü el frenini çekerek aracını durdurdu. Yanıma geldi. 'Bu filmde küfür yok, yok küfürlü yapın' dedi. yolda giderken önümü kesip bana belden aşağı fıkralar anlatıyorlar. Bunu ne yapacağız. Hadi ben şov yapıyorum. Yolda giden adam gelip bana hangi hakla küfürlü fıkra anlatıyor bunu anlamıyorum" dedi.
  (Toplam 8 yorum) Yorum Ekle
ela 14.03.2009 22:59:00
ben buna karı demem daha öte bişee.....insanız diye diye zenginiz diye geciniyolar..sen adam olmadıktn sora neye care
suat 13.03.2009 09:44:00
kalsırın bunu burdan ne len bu bu böyle
serkan 05.03.2009 00:46:00
birtek erkek arkadaşıyla çektiği filmi güzel :):):):):)
28.02.2009 14:48:00
dünyanin en sirin en cazibeli ve en zeki kadini.. gücü ve zenginligi kiskaniliyor.. güclü ve de zengin olmasaydi.. kimseyi bu kadar rahatsiz etmezdi.. cekememek ve kiskanclik kisinin adi ve basitligini ortaya koyuyuor. asil sizde bi .. olmaigi belli
27.02.2009 17:54:00
niye öyle söulüyorsunuz.. bence çokk....
süheyla 18.02.2009 12:39:00
bundan bir halt olmaz aptal sarışın:)
teacher 16.02.2009 22:31:00
salak karı aile parasıyla show yapıyor işte bi halta yaradığı yok
huseyım 14.02.2009 21:27:00
bunebe

2007© videovitrini.com