PARİS HİLTON SOYUNMA KABİNİNDE GÖRÜNTÜLENDİ!..

Ünlü bir mağazada alış - veriş yapan Paris Hilton, soyunma odasında gazeteciler tarafından görüntülendi. 14 Şubat sevgililer günü için alış verişe çıkan Paris Hilton, ünlü sosyetiklerin mağazası Harmony Lane'de kendisine elbise denerken pusuya yatan paparrazilere yakalandı. Mağazada bulunan elbiselerin hemen hemen tamamını sırtına geçiren Paris Hilton, kabinin hemen önünde bulunan boy aynasında adeta defile yaptı. İlginç pembe gözlükleri ve köpeğiyle mağazaya gelen Hilton, birini deneyip birini giydiği elbiselerden sadece 5'ini aldı. Aldığı elbiseleri denerken yan gözle de kendisini görüntüleyen gazeteleri süzmeyi ihmal etmeyen Hilton, neşeli geldiği mağazadan magazin basınına bol bol malzeme vermenin keygi ile çok mutlu ayrıldı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
263112 43
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Beşiktaş’ta uğradığı silahlı sonucu hayati tehlikeyi atlatan ancak vücudunun sol tarafı felç olan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, tedavi olmak için bu sabah özel uçakla Almanya’ya gitti. Bir TV kanalındaki Programı çıkışında 14 Mart’ta silahlı saldırıya uğrayarak başından ağır yaralanan ve Maslak Acıbadem Hastanesi’nin yoğun bakım servisinde uzun süre tedavi gören İbrahim Tatlıses, saat 05.10’da taburcu edildi. Tatlıses tedavi için Almanya'ya götürüldü Daha önce ambulans helikopter ile sevk edileceği belirtilen Tatlıses, hastanenin ambulansıyla karayolundan geniş güvenlik önlemleri altında Atatürk Havalimanı E Kapısı’na giriş yaptı. Vücudunun sağ tarafındaki felç nedeniyle Hamburg’daki bir hastanenin fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde tedavisine devam edilecek olan ünlü sanatçı doktorlarıyla birlikte Sağlık Bakanlığı’nın tahsis ettiği ambulans uçakla Almanya’ya hareket ederken uçağa alınmayan yakınları ise ilerleyen saatlerde tarifeli uçakla Almanya’ya uçtu. Bu arada saldırıdan mucize eseri sağ olarak kurtulan İbrahim Tatlıses’e Koruma Şube Müdürlüğü, 2 polis memurunu koruma olarak atadı. Polislerden biri 2 gün önce İbrahim Tatlıses’in tedavi göreceği hastaneye giderek keşif yaptı. Giriş ve çıkış kapılarını mercek altına alan polis memurunun Almanya’da silahıyla görev yapmasına izin verilmedi. Polis memurunun silahlı görev yapabilmesi için 2 ülke arasında diplomatik temaslar başladı. Diğer koruması da Tatlıses ile birlikte Almanya’da olacak. Oğlu İdo ise vize sınavları nedeniyle babasının ilk günlerinde yanında olamayacağını ilerleyen günlerde gideceğini açıkladı. TATLISES ALMANYA'DA MÜNİH - Uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan sanatçı İbrahim Tatlıses, tedavisini yurt dışında sürdürmek üzere özel uçakla Almanya'nın Münih kentine getirildi. Sabah saatlerinde özel uçakla Münih'e getirilen sanatçının, tedavisine kentin yakınlarındaki Murnau kasabasında bulunan bir hastanede devam edilecek.
  (Toplam 8 yorum) Yorum Ekle
ela 14.03.2009 22:59:00
ben buna karı demem daha öte bişee.....insanız diye diye zenginiz diye geciniyolar..sen adam olmadıktn sora neye care
suat 13.03.2009 09:44:00
kalsırın bunu burdan ne len bu bu böyle
serkan 05.03.2009 00:46:00
birtek erkek arkadaşıyla çektiği filmi güzel :):):):):)
28.02.2009 14:48:00
dünyanin en sirin en cazibeli ve en zeki kadini.. gücü ve zenginligi kiskaniliyor.. güclü ve de zengin olmasaydi.. kimseyi bu kadar rahatsiz etmezdi.. cekememek ve kiskanclik kisinin adi ve basitligini ortaya koyuyuor. asil sizde bi .. olmaigi belli
27.02.2009 17:54:00
niye öyle söulüyorsunuz.. bence çokk....
süheyla 18.02.2009 12:39:00
bundan bir halt olmaz aptal sarışın:)
teacher 16.02.2009 22:31:00
salak karı aile parasıyla show yapıyor işte bi halta yaradığı yok
huseyım 14.02.2009 21:27:00
bunebe

2007© videovitrini.com