BİR SEFERDE 8 ÇOCUK DOĞURAN NADYA'NIN ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜSÜ

Tek seferde 8 çocuk birden doğurarak TIP dünyasını şaşkına çeviren Nadya Suleman'ın hamilelik fotoğrafları ortaya çıktı. Octuplets anne denilen Nadya Suleman'ın doğumundan sadece 8 gün önce çekilen fotoğraflarında karnının müthiş büyüdüğü görülüyor.Adeta patlayacak gibi duran karnındaki damarlar bile tek tek sayılacak hale gelen Nadya Suleman, buna rağmen halinden oldukça memnun. Dünyanın yaşayan ilk sekizleri, 2 haftayı geride bırakırken, annelerinin tüp bebek yöntemiyle toplam 14 çocuk sahibi olması ABD'de tartışma konusu. 33 yaşındaki anne Nadya Suleman, sekizlerden önce de yine tüp bebek yöntemiyle yaşları 2 ila 7 arasında değişen 6 çocuk sahibi olmuştu. 26 Ocak'ta tüp bebek yöntemiyle 2'si kız, 6'sı erkek sekizleri olan Nadya Suleman'ın doktorunun bu konuda uygulanan kuralları ihlal edip etmediği tartışma konusu oldu. Nadya Suleman yaşındaki kadınlara tüp bebek yöntemiyle uygulamada en çok 2 ya da 3 embriyo yerleştirilirken, bu sayının 6'ya çıkarılmasının hem sağlık hem de etik açısından uygun olup olmadığı sorgulanıyor. Nadya Suleman, bir Amerikan televizyonuna verdiği röportajda sekizlerin yalnızca kendisini değil doktorları da şaşırttığını hatırlattı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
347896 31
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
İran'da Aşure merasimleri sırasında Tahran'da muhaliflerle polis arasında çıkan çatışmalarda 4 kişinin öldüğü iddia edildi. Emniyet kaynakları ölenler olduğu iddialarını yalanladı. Muhalefet yanlısı internet siteleri Jaras ve "Rah-e-Sabz", Tahran'da 4 muhalif göstericinin öldüğünü duyurdu. Jaras internet sitesinde, göstericilerin ölen kişilerden birinin cesedini sloganlar eşliğinde taşıdıkları belirtildi. "Rah-e-Sabz" sitesi de ölenlerden 3'ünün "doğrudan güvenlik güçlerinin ateşiyle" öldüğünü iddia etti. Üç göstericinin Tahran'ın doğusundan batısına uzanan İnkılap meydanındaki Kolej Köprüsü civarında, dördüncü göstericinin de bu yerin yakınlarında öldüğü öne sürüldü. Muhalefete ait internet sitesi Jaras, Tahran'ın yanı sıra İsfahan ve Necefabad kentlerinde güvenlik güçleriyle muhalefet yanlıları arasında arbede meydana geldiğini belirtti. Bu arada El Cezire'nin internet sitesinde, Tahran'ın merkezinde polisin havaya uyarı ateşi açtığı, göz yaşartıcı gaz kullandığı belirtildi. El Cezire muhabirinin, ayrıca polisin bazı göstericileri gözaltına aldığını gördüğü kaydedildi. Haberde, yüzlerce muhalefet yanlısının Büyük Ayetullah Hüseyin Ali Montazari ve muhalefet lideri Mir Hüseyin Musevi yanlısı sloganlar attıkları bildirildi. Reuters ajansına bilgi veren bir görgü tanığı da polisin sokağa çıkan muhalif grupların birbiriyle buluşmasına engel olduğunu belirtti. Tahran'daki gösterilerde can kaybı olduğu haberleri henüz resmi ya da bağımsız kaynaklarca doğrulanmadı. Bu arada binlerce hükümet yanlısının, Tahran'ın merkezinde toplandığı kaydedildi. İran'da bugün, Kerbela şehitlerini anma törenleri düzenleniyor. POLİS ÖLENLER OLDUĞUNU YALANLADI İran polisi, başkent Tahran'da bugünkü gösterilerde polisin ateş açması sonucu ölenler olduğu yönündeki iddiaları yalanladı. ISNA ajansı, Tahran Emniyet Müdürü Azizullah Recepzade'nin, olaylarda şimdiye kadar bir can kaybı olmadığına ilişkin sözlerini aktardı. Fars ajansının haberine göre, bir polis kaynağı, "Şu ana kadar, polisin herhangi birisini öldürdüğüne dair bilgimiz yok" dedi. Aynı kaynak, "Bununla birlikte, bugünkü çatışmalarda yaralanan polisler oldu" diye konuştu. Yarı resmi Fars haber ajansı, ayrıca muhalefet liderleri Mir Hüseyin Musevi ve Mehdi Kerrubi yandaşlarının yabancı medyanın çağrısını izleyerek sokaklara çıktıklarını savundu. Haberde, bu grubun kamu ve özel mülkiyete zarar verdiği, Aşure Gününe saygısızlık yaptıkları belirtildi. İran'da muhalefet yanlısı internet siteleri Jaras ve "Rah-e-Sabz", Tahran'da bugün 4 muhalif göstericinin polisin ateş açması sonucu öldüğünü ileri sürmüştü. Bu arada, Jaras adlı muhaliflerin internet sitesi, polisin kalabalığa ateş açılması emrini reddettiğini öne sürdü. İnternet sitesinde, Tahran'ın merkezinde güvenlik güçlerinin komutanlarının göstericilere ateş açması emrini reddettiği, bazılarının komutanlarının baskısı üzerine havaya ateş açmaya çalıştığı iddia edildi.
  (Toplam 9 yorum) Yorum Ekle
ırmak 03.06.2014 16:36:00
zorlanmadın mı ya bacı allah nazarlardan korusun
funda çakırcı 11.11.2012 13:09:00
eh allahın işi işte insanı şaşırta biliyor
KARIŞMAYIN ALLAHIN İŞİNE 20.07.2012 17:48:00
Hamit 07.06.2012 21:48:00
Nasıl olur o kadar çocuk
zinet 04.05.2012 14:35:00
bede hayrette kaldim adeta dundum diye bilirim bu tup bebek miydi
cemal 09.02.2012 10:16:00
biri cıktımı gerisi kolayca gelir gerci aysel daha iy gelir
özcan 10.01.2011 17:14:00
baci doğururken zorlanmadın mi yani acımadı mi
satilmis 13.09.2010 23:26:00
harika
Aysel 13.02.2009 19:04:00
Tek kelimeyle MAŞALLAH Bu devirde insan 1 çocuktan fazlasını düşünemezken, bir seferde 8 çocuk dogdu. Ne diyelim vatana millete hayırlı olsun. :)))

2007© videovitrini.com