BİR SEFERDE 8 ÇOCUK DOĞURAN NADYA'NIN ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜSÜ

Tek seferde 8 çocuk birden doğurarak TIP dünyasını şaşkına çeviren Nadya Suleman'ın hamilelik fotoğrafları ortaya çıktı. Octuplets anne denilen Nadya Suleman'ın doğumundan sadece 8 gün önce çekilen fotoğraflarında karnının müthiş büyüdüğü görülüyor.Adeta patlayacak gibi duran karnındaki damarlar bile tek tek sayılacak hale gelen Nadya Suleman, buna rağmen halinden oldukça memnun. Dünyanın yaşayan ilk sekizleri, 2 haftayı geride bırakırken, annelerinin tüp bebek yöntemiyle toplam 14 çocuk sahibi olması ABD'de tartışma konusu. 33 yaşındaki anne Nadya Suleman, sekizlerden önce de yine tüp bebek yöntemiyle yaşları 2 ila 7 arasında değişen 6 çocuk sahibi olmuştu. 26 Ocak'ta tüp bebek yöntemiyle 2'si kız, 6'sı erkek sekizleri olan Nadya Suleman'ın doktorunun bu konuda uygulanan kuralları ihlal edip etmediği tartışma konusu oldu. Nadya Suleman yaşındaki kadınlara tüp bebek yöntemiyle uygulamada en çok 2 ya da 3 embriyo yerleştirilirken, bu sayının 6'ya çıkarılmasının hem sağlık hem de etik açısından uygun olup olmadığı sorgulanıyor. Nadya Suleman, bir Amerikan televizyonuna verdiği röportajda sekizlerin yalnızca kendisini değil doktorları da şaşırttığını hatırlattı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
298784 24
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Uludere Kaymakamı Naif Yavuz, Ülke TV’de Gazeteci Milleti programına telefonla bağlanarak, program sunucusu Mehmet Acet’in sorularına cevap verdi. Bilal Çetin, İsmet Demirdöğen ve Mustafa Ünal'ın konuk olduğu Medya Mahallesi'nde Mehmet Acet, 35 ölümlü olaydan sonra taziye ziyareti sırasında saldırıya uğrayan Uludere Kaymakamı Naif Yavuz ile konuştu. Sağlığının yerinde olduğunu ve en kısa sürede görevine dönmek istediğini söyleyen Yavuz, “Sağlığım yerinde, Rapor verildi ancak ben biran önce görevime başlamak istiyorum. Bazı çalışmalar başlatılmıştı. Öğretmen lojmanları, öğretmen evi çalışmaları yarıda kalmıştı. Kamu görevlisine bu hareket yapıldı bıraktı gitti demesinler istiyorum.” “Ben bugün orada bana vuranları değil, beni canı pahasına koruyan insanları görüyorum.” Diyen Yavuz, “Bugün o insanlar yanıma geldi. Kimisinin kolu kimisinin parmakları kırılmış, bazılarının kafasına 8 dikiş atılmış. Bunlar beni korumaya çalışırken saldırıya uğrayan insanlar. Onların ölümü göze alarak beni korumaları, beni vurmaya çalışanların önüne geçti. Onların bu fedekarlığı, birkaç kendini bilmezin yaptığı şeyi sildi götürdü” dedi. Yavuz, Uludere’ye hiçbir kırgınlığı olmadığını bilakis kendisi için verilen mücadeleden dolayı kendilerine teşekkür ettiğini söyledi. Kaymakam Yavuz, olayda hayatını kaybeden bir çocuğun babasının kendisini telefonla aradığını belirterek “ Bizim oğlumuz öldü, size yapılan bu saldırı bize oğlumuzun yasından daha büyük acı verdi.“ dedi. Bu yapılanları bölge insanına mal etmemek gerekiyor” Olayın olduğu andan itibaren köylülerle bir arada olduğunu, olayın olduğu yere iş makinaları sevkettiklerini o köye gitmek istediğini, ancak köyün ileri gelenlerinin çok büyük infial olduğunu ve provokatörlerin olabileceği düşüncseyile "gelmeme" konusuda telkinde bulunduklarını söyleyen Yavuz, " Sabah 7'de savcı ile birlikte olay yerine gittim. Olay yeri ile birlikte otopside çocuğunu kaybeden ailelerle birlikte olduk. En ufak bir tepki göstermediler." dedi. Ertesi gün taziyeye gitmek için aile ileri gelenleri ile görüştüğünü anlatan Yavuz, kendisine buyrun gelin denildiğini ama birilerinin oraya gitmesini istemediğini ve bu nedenle de baskı yaptığını bunun üzerine oraya gittiğini söyledi ve o anda neler yaşandığını şöyle anlattı:
PKK yandaşları namazla dalga geçtiler Terör örgütü yandaşlarının, dini değerlerle alay ettiklerini ortaya koyan yeni bir videoya ulaşıldı. Çoluk çocuk toplanmış, iğrenç hareketlerle namazla, hocayla alay ediliyor... Terör örgütü yandaşları, İslamiyete ve halkın kutsal değerlerine her fırsatta hakaret ediyor. Bununla kalmayıp halka Budizm ve Zerdüştlük propagandası yapıyorlar. Terör örgütü üst yapılanmasına yönelik bir operasyonda ele geçirilen görüntüler bunu bir kez daha gözler önüne serdi. Görüntülerde din adamları aşağılanıyor, namaz kılanlarla dalga geçiliyor. Şanlıurfa'da 8 Mayıs'ta, terör örgütü üst yapılanmasına yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda, gözaltına alınan 28 şüpheliden 24'ü tutuklandı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda bazı belgeler ele geçirildi. O belgeler arasında yeralan bir görüntü, terör örgütü yandaşlarının dini değerlere bakış açısını da ortaya koyuyor. Tiyatro Oyununda Namazla Dalga Geçiliyor 2005 yılında çekilen görüntülerde, bir tiyatro oyunu var. Bir evin avlusunda toplanan kadın, erkek, çoluk çocuk gösteriyi izliyor. Oyunda, önce bir din adamıyla dalga geçiliyor. Daha sonra din adamı ve cemaat namaz kılıyor. Bu kez de namazla alay ediliyor. Ortada gezinen bir genç, namaz kılanları rahatsız ediyor. Oyunu izleyenlerin kahkahalarla gülmesi dikkat çekiyor. Terör Örgütü Üyelerine Budizmin ve Zerdüştlük Eğitimi Öte yandan Muş'un Varto ilçesinde güvenlik güçleri tarafından ortaya çıkarılan sığınaklardaki materyaller teröristlerin hangi ideolojilere hizmet ettiğini göstermeye yetti. Budizmin ve Zerdüştlüğün anlatıldığı kitaplar, terör örgütünün, üyelerine neleri empoze ettiğini ortaya çıkardı. (Trthaber)
  (Toplam 9 yorum) Yorum Ekle
ırmak 03.06.2014 16:36:00
zorlanmadın mı ya bacı allah nazarlardan korusun
funda çakırcı 11.11.2012 13:09:00
eh allahın işi işte insanı şaşırta biliyor
KARIŞMAYIN ALLAHIN İŞİNE 20.07.2012 17:48:00
Hamit 07.06.2012 21:48:00
Nasıl olur o kadar çocuk
zinet 04.05.2012 14:35:00
bede hayrette kaldim adeta dundum diye bilirim bu tup bebek miydi
cemal 09.02.2012 10:16:00
biri cıktımı gerisi kolayca gelir gerci aysel daha iy gelir
özcan 10.01.2011 17:14:00
baci doğururken zorlanmadın mi yani acımadı mi
satilmis 13.09.2010 23:26:00
harika
Aysel 13.02.2009 19:04:00
Tek kelimeyle MAŞALLAH Bu devirde insan 1 çocuktan fazlasını düşünemezken, bir seferde 8 çocuk dogdu. Ne diyelim vatana millete hayırlı olsun. :)))

2007© videovitrini.com