18 YAŞINA GİREN SİYAM İKİZLERİ EVLENMEK İSTİYOR!..

ABD'li siyam ikizleri Brittany ve Abigail Hensel kardeşler, görenleri şaşkına çeviriyor. 1990 yılında ABD'de dünyaya gelen kardeşlerden her biri vücudunun yarısını kardeşiyle paylaşıyor. İkizlerin normal bir şekilde yürüyebilmek ya da koşmak için kardeşlerine ihtiyaçları var. Buna rağmen aynı okula giden ve aynı derslerde başarılı olan ikizler, her şeyi birlikte yapmaya alışmış. İki kalp, iki akciğer, iki omurga, iki mide, iki safra kesesi ve üç böbrekleri olan kardeşlerin bir göğüs kafesi, bir sindirim sistemi ve yine bir adet idrar yolu var. 18. yaşgünlerini kutlayan genç kızların şimdi tek bir isteği var; evlenmek.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
112872 20
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
ŞIRNAK'in Silopi İlçesi'nde kaymakamlık binasına el yapımı bombalı saldırıda bulundukları gerekçesiyle gözaltına alınan 7 kişiden 5'i tutuklandı. Gözaltında bulunan M.B.'nin vatani görevini yaparken izinli olarak geldiği memleketinde saldırıyı gerçekleştirip, bir gün sonra Erzincan'daki birliğine gidip teslim olduğu belirlendi. Silopi'de 4 Kasım günü kamyamaklık binasına el bombalı saldırı düzenlendi. Olayda biri polis 3 kişi hafif yaralandı. Saldırının ardından polis, güvenlik ve Mobese kameralarını inceleyerek, olaya karışanları tespit etti. Düzenlenen operasyonda 7 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerden yaşı küçük olan biri ailesine teslim edilirken, polisteki soruşturması tamamlanan 6 kişi adliyeye sevk edildi. Şüpheliler F.B., İ.B., M.B., K.S. ve M.B., tutuklanırken, bir kişi adli kontrol uygulaması kapsamında serbest bırakıldı. SALDIRIDAN SONRA BİRLİĞİNE GİTMİŞ Saldırıya katılanlarla ilgili çalışmasını yürüten polis, Mobese kameralarına kaymakamlığa bomba atarken görüntülenen kişilerden birinin Erzincan Merkez Komutanlığı'nda vatani görevini yapan er M.B. olduğunu belirledi. M.B., Erzincan'da polis tarafından gözaltına alınarak Silopi'ye getirildi. Silopi Emniyet Müdürlüğü'nde soruşturması süren M.B.'nin kaymakamlığa düzenlediği bombalı saldırının ertesi günü Erzincan'a giderek birliğine teslim olduğu belirtildi. M.B.'nin polisteki sorgusu sürerken, saldırıya karışan ve kimlikleri tespit edilen 5 kişinin arandığı öğrenildi.
Erkek arkadaşıyla birlikte aynı evde kaldığı Meredith Kercher’e grup seksi teklif eden ancak kızın kabul etmemesi üzerine öldürdüğü iddia edilen Amanda Knox, cinayetten tutuklanmıştı. Güzel yüzü nedeniyle melek yüzlü şeytan olarak adlandırılan ABD'li Amanda Knox ve erkek arkadaşı, İtalya'da 4 yıl süren hukuk mücadelelerini kazandılar. ABD ve Avrupa'da 4 yıldır en fazla konuşulan cinayet davasının sanığı Amanda Knox beraat etti Dünya basının ilgi odağındaki davada Knox, İtalyan erkek arkadaşı Raffaele Soillecito ile birlikte İngiliz ev arkadaşı Meredith Kercher’i öldürmek suçundan 26 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Temyiz duruşması bugün yapıldı ve 5'i kadın toplam 8 kişiden oluşan jüri, ikilinin suçsuz olduğuna karar verdi. Uluslararası medyanın gündemindeki davanın temyiz duruşması İtalya’nın Perugia kentinde görüldü ve İngiliz öğrenci Meredith Kercher’i öldürdükleri gerekçesiyle yargılanan Knox ve 25 yıl hapis cezası alan erkek arkadaşı, 4 yıllık sürecin ardından beraat ettiler. Hakimin kararını dinlerken ayakta zor duran Knox, karar ile birlilte gözyaşlarına boğuldu. Knox’un kız kardeşi, “Bir kabus nihayet sona erdi” derken, avukatından ise “4 yıl süren adaletsizlik bitti, berarat kararı zafer” açıklaması geldi. Karara, adliye önünde bekleyen yülerce İtalyan ise tepki gösterdi ve adliye çıkışında Knox’un avukatlarına ‘utanın’ diye bağırıldı.
  (Toplam 1 yorum) Yorum Ekle
mediha 15.11.2012 15:53:00
cok kotu oldum bakinca kizlari 1an once ayirsalar cok iyi olar

2007© videovitrini.com