KILLI BEYONCE KARİZMAYI FENA ÇİZDİRDİ!..

Ünlü şarkıcı Beyonce, katıldığı galada kelimenin tam anlamıyla rezil oldu. 27 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu son filmi Cadillac'ın galasına geldiğinde bütün gözler onun üzerindeydi. En seksi kadınlar listesinden hiç düşmeyen Beyonce, kıyafeti ve makyajıyla göz doldururken koltuk altını traş etmediği ortaya çıktı. Gazetecilere poz verirken koltuk altındaki kılları çıkan ünlü şarkıcı, gazetecilerin espiri konusu oldu. Magazin basını bu fotoğrafları manşete çekerken 'kıllı Beyonce" başlığı attı.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
172872 87
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Yapımı 14 yıl sürdü, 500 milyon bütçesiyle dünyanın en pahalı filmi... 500 milyon dolarlık bütçesi ile bugüne kadar çekilen en pahalı film olan, yapımı 14 yıl süren ve çekilmesi için başta görsel efekt olmak üzere birçok dalda onlarca icat yapılan Avatar, tüm dünya ile birlikte 18 Aralık’ta Türkiye’de de vizyona girecek. Pandora adlı bir gezegende insanlar ile insansı Na’vi kabilesi arasındaki çatışmayı anlatan filmin en büyük özelliği, 3 boyutlu olması. Dünyanın ilk 3 boyutlu aksiyon filmi olan Avatar’ın sesli ve renkli filmler gibi sinemaya devrim getirmesi bekleniyor. Dünyanın en çok gişe yapan filmi Titanik, Terminatör ve Alien gibi filmlerin de yönetmeni olan James Cameron’un 14 yıl önce başladığı projesi yeni bitti. 14 yıl önce kafasındaki fikirleri ve teknolojiyi arkadaşlarına ve film teknisyenlerine anlatan Cameron, “Bu teknoloji ile hayatta olmaz” karşılığını almış. Her zaman mükemmeliyetçiliğiyle övünen James Cameron, filmi çekerken, her işin uzmanıyla çalışmış. Öyle ki, Na’vi cinsinin kendi arasında konuştuğu yeni bir dil için California Üniversitesi Filologu Paul Frommer ile iki yıl boyunca araştırmalar yürüttü. Frommel, ortaya hiçbir dile benzemeyen kendine has dil bilgisi kuralları olan yepyeni bir dil çıkardı. Cameron ayrıca, Pandora gezegenindeki ağaçların nasıl ışıldadığını göstermek için üç yıl boyunca hücre uzmanları ve bitki fizyologları ile çalıştı. Sadece 37 aktörün rol aldığı filmdeki binlerce figüran ve diğer aktörler de bilgisayar efektleri ile yaratıldı. Son teknoloji ürünü ve yüksek çözünürlüklü kameralarla çekildiği için aktörlerin suratlarının altındaki damarlar bile kayıtlarda görülüyordu. Ancak sonra bunlar prodüksiyon sonrası atıldı.
  (Toplam 5 yorum) Yorum Ekle
begüm 26.04.2009 14:56:00
ya unutmuş olabilir insanlık hali ama hiç hoş değildi doğrusu
size ne 22.12.2008 01:49:00
evet onlar ayva tuyleriii ama ayvalarin da killarini dökme cagi var
20.12.2008 14:15:00
ay inanmıyorum bende bu zmnd çıkan slk medya biz sanırdım meyer daha kötüleride varmış o herkezde olan bişi beyonce karalamak için elinden geleni yapıyolar gelsinlerde bide bizim ünlüleri görsünler bin kusurlu
.......................... 16.12.2008 00:08:00
onlar ayva tüyü bu zamanda çıkar kara cahil medya
14.12.2008 15:04:00
beyonce slaaaaaaaaaaaaak

2007© videovitrini.com