TÜRKİYE'DE GÜNEŞ TUTULMASI BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Kanada'dan başlayıp kutup bölgelerini geçtikten sonra Asya'ya girerek Rusya, Moğolistan'ı kat edip Çin'de son bulan 237 km genişliğinde dar bir koridor içinden görülen güneş tutulması Türkiye'de Antalya'da parçalı tutulma olarak gözlemlendi... İşte o görüntüler...
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
36776 16
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Star Ana Haber’de Uğur Dündar hafta sonunda yapılan CHP Kurultayı sırasında Tunceli Milletvekili Kamer Genç’in kendisiyle ilgili sözlerini değerlendirirken ilginç bir önermede bulundu: O zaman Erdoğan’ı da ben başbakan yaptım. Uğur Dündar Star Anahaber’de Sözcü gazetesi yazarı ve Sonar Araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı ile Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin başına gelmesinden sonrasını değerlendirdi. Hakan Bayrakçı, Kılıçdaroğlu’nun CHP’yi yüzde 25’lik oy oranı ile aldığını ve bunun üzerine kendi tahminlerine göre gelir gelmez en az 3 puan eklediğini belirtti. Bayrakçı, CHP’nin yeni dönemde Meclis’e giremeyen partiler ile birlikte MHP’den de oy alabileceğini öngördüğünü söyledi. Bayrakçı, Kılıçdaroğlu’nun ön plana çıkarılmasında medyanın payının olduğu iddialarına da katıldığını söyledi. Uğur Dündar ise CHP Kurultayı sırasında canlı yayına aldığı Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç’in ‘ Kılıçdaroğlu’nun parlatılmasında Uğur Dündar’ın payı var, Keşke benim arkamda da Uğur Bey gibi bir süper star olsa o zaman başbakan olurum ’ şeklindeki sözlerini hatırlattı ve bunun bir espri olduğunu söyledi. Dündar, kendisinin dürüst tarafsız bir yönetim sergilediğini, belirterek “Orada bir başarı varsa o tamamen Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendi kişisel gayreti ve performansı nedeniyle olmuştur. “ dedi. Dündar, kendisinin Tayyip Erdoğan’ın Adalet ve Kalkınma Partisi iktidar olmadan önce seçim kampanyası sırasında Baykal ile birlikte ilk ve son kez yaptıkları açık oturumu yönettiğini hatırlattı ve Erdoğan’ın elde ettiği başarı ile ilgili ilginç bir yorumda bulundu.
TVNET’te Abdülkadir Selvi ve Melek Baripoğlu Arıcı’nın sunduğu Başkent programına katılan DSP Genel Başkanı Masum Türker, merhum Başbakan Bülent Ecevit’in ölümü hakkında çok önemli bir iddiada bulundu. DSP Lideri Türker, Ecevit'in ölümünün savcılar tarafından araştırılması gerektiğini söyledi. Ecevit'e uygulanan kortizon tedavisinin yan etkilerini sonradan öğrendiklerini belirten Türker, Ecevit'in ölümü ile ilgili kuşkuları bulunduğunu kaydetti. DSP Genel Başkanı Masum Türker, merhum Başbakan Ecevit'in Hindistan ziyaretinden önce kortizon tedavisi gördüğünü ifade ederek, "Kortizon tedavisi insanları şişmanlatır ve şişmanlık fazla giderse kemik kırılmasına neden olabilir. Ama ikinci bir etkisi varmış. O zaman ben onu hastanede öğrendim. Aynı zaman da sahip olduğunuz bütün hücreleri inceltir delermiş. Ve Ecevit’in o kortizon tedavisinden dolayı bağırsakları perfore olmuş. Yani yediğiniz şey gaz çıkartırsa vücudunuza yayılıyormuş" dedi. GAZ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI Ecevit'in Haberal'ın hastanesi olan Başkent Üniversitesi Hastanesi'ne o gün çektiği ağrılardan dolayı götürüldüğüne işaret ederek, Ecevit'e gittiği resepsiyonda sunulan içecek ile ilgili şüphelerini şöyle dile getirdi: "Ağrıdan sonra olayın bir gaz olduğu ortaya çıktı. Ve bununla ilgili: ‘O gazla bir gün akşam evvel gaz yapan perfore arasında bağ kurulsun araştırılsın’ diyorum. Şimdi ben bunları söylüyorum, savcılar o günün filmleri var kayıtlarda istetsinler baksınlar. Onu sunan rutin garson mu? Ecevit’e o akşam ne sunuldu? Çünkü Ecevit akşamları bir yere gitmezdi. Benim bunları söylememin sebebi bu."
  (Toplam 3 yorum) Yorum Ekle
cenk 21.12.2010 06:21:00
evet süper bencede ..seninle arkadas olalim bir dahaki tutulmayi canli izleyelim ne dersin ?:)
asya gizem 11.05.2010 20:03:00
süperr :) bu arada ben asya arkadaş olmak isteyen
melis 04.08.2008 15:47:00
güzell

2007© videovitrini.com