DÜNYANIN EN BÜYÜK CİNSEL ORGANI BU ADAMDA

Adamın yumurtalıkları tam 45 kilo 350 gram geliyor.İnanılmaz ama gerçek.Amerika'nın Las Vegas'ta yaşayan Wesley Warren adındaki adam, dünyanın en büyük cinsel organına sahip kişi olarak tarihe geçti. Bu adamın yumurtalıkları 45 kilo 350 gram geliyor.Doktorlar cinsel organının görülmedik boyutta olduğunu söylüyor.Önünde sallanan bir çift karpuz gibi duran yumurtalıkları yüzünden ayakta bile güçlükle duran Wesley Warren, cinsel organını ve yumurtalıklarını küçültme teklifini kabul etmemiş. Bunun için önerilen 1 milyon doları da geri çevirmiş.Cinsel organı yüzünden ünlü olan adam, sıkıntı olsada bu ününü bırakmak istemiyor.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
340272 32
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Batman merkeze bağlı Kesiktaş Köyü'nde ikamet eden İbrahim Ekinci Boğaz ağrısı, tükürüğünde kanama şikayeti ile doktora başvurdu. Ekinci'nin yapılan kontrollerinde boğazında sülük tespit edildi. Özel Batman Yaşam Hastanesi'nde yapılan ameliyat ile Ekinci'nin boğazında bulunan sülük çıkarıldı. İkamet ettiği köyün yakınlarında bulunan dereden akşam saatlerinde su içtiğini belirten İbrahim Ekinci, karanlık olması nedeni ile suda bulunan sülüğü fark etmeyerek yuttuğunu, suyu içtikten hemen sonra boğazında rahatsızlık hissettiğini 1 hafta beklemenin ardından doktora gittiğini söyledi. Ekinci, "Tükürdüğümde de boğazımdan kan geliyordu. Ayrıca nefes darlığı çekiyordum. Ses tonumda da değişikler oluştu. Şikayetlerim artınca doktora başvurdum" dedi. İbrahim Ekinci'nin ameliyatını gerçekleştiren Yaşam Hastanesi doktorlarından K.B.B Uzmanı Op. Dr. Hayati Şavk, sülüğü hastanın ses tellerine yapışmış halde bulduklarını belirterek, "Yaptığımız endoskopik tetkiklerde hastanın boğazında sülük tespit ettik ve hemen ameliyata almaya karar verdik. Ameliyat 5 dakika sürdü. Sülük hastanın ses tellerine yapışmıştı. Onu çıkarttık" diye konuştu. Bu tür vakaların büyük risk oluşturduğunu, hatta hastanın ölümüne de sebebiyet verebileceğini ifade eden Şavk, "Batman'da daha önce de böyle durumla karşılaştım. 42 yaşındaki bir hastayı kaybettik. Çünkü hastaneye çok geç getirilmişti. Hastaneye geldiğinde zaten hastayı kaybetmiştik" ifadelerini kullandı. Vatandaşları bu tür durumlara karşı uyaran Şavk, boğaza kaçan sülüklerin son derece tehlikeli olduğunu, buraya yerleşen sülüklerin kan emerek şiştiğini bununda nefesi tıkadığını belirterek vatandaşlardan özellikle yaz aylarında dere, göl gibi alanlarda yüzmemelerini istedi.
  (Toplam 7 yorum) Yorum Ekle
melek 28.07.2012 15:42:00
kalkıyo mu acaba :)
sümeyye 28.07.2012 13:24:00
inanılmaz bir şer böyle bir şey olamaz
megauydu.com 23.07.2012 16:04:00
Her türlü şifresiz maç keyfi için megauydu.com sitemizi ziyaret ediniz.
ela 19.07.2012 23:45:00
Cok pislik insan organlyla ne alaka yaaa.....
Özmen 08.07.2012 16:38:00
En Büyük Cinsel Kimdeyse Kimde Beni Hiç Alakadar Etmez
07.07.2012 23:30:00
pardon sözüm birinci yoruma anlayamadim yapmis oldugunuz reklamin adamin cinsel organi ile ne alakasi var................
xxx 01.07.2012 18:31:00
KİMLERİ ARIYORUZ -18 yaşını doldurmuş -Eğitime açık -Günde internete en az 2 saat ayırabilen -Tüm meslek gruplarından çalışma arkadaşları bizimle çalışabilir -İnterneti kullanıcı düzeyinde kullanabilen -İş disiplinine sahip BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZDA NELER OLACAK -Kendi işinize sahip olacaksınız -İnterneti kullanarak çalışabileceksiniz -Sınırsız gelir ve kariyer imkanına sahip olabileceksiniz -Satışla pazarlamayla uğraşmayacaksınız -Kimseyi ikna etmeden -Arkadaşınıza akrabalarınıza yani çevrenize ihtiyacınız olmadan çalışabileceksiniz HANGİ ALANLARDAN ÇALIŞABİLECEKSİNİZ -Sosyal paylaşım sitelerinden -İlan siteleri,reklam siteleri -Google alanları -Blog siteleri -Video siteleri Ayrıntılar : www.onlineisplatformu.com/isburada NE KADAR KAZANACAKSINIZ ? Online İş Projesi asıl olarak performans odaklı ücretlendirmeye tabidir. Yani bu işi ne kadar ciddiye alır, ne kadar çok zaman ayırabilirseniz kazancınız da buna paralel olacaktır.

2007© videovitrini.com