DÜNYANIN EN BÜYÜK CİNSEL ORGANI BU ADAMDA

Adamın yumurtalıkları tam 45 kilo 350 gram geliyor.İnanılmaz ama gerçek.Amerika'nın Las Vegas'ta yaşayan Wesley Warren adındaki adam, dünyanın en büyük cinsel organına sahip kişi olarak tarihe geçti. Bu adamın yumurtalıkları 45 kilo 350 gram geliyor.Doktorlar cinsel organının görülmedik boyutta olduğunu söylüyor.Önünde sallanan bir çift karpuz gibi duran yumurtalıkları yüzünden ayakta bile güçlükle duran Wesley Warren, cinsel organını ve yumurtalıklarını küçültme teklifini kabul etmemiş. Bunun için önerilen 1 milyon doları da geri çevirmiş.Cinsel organı yüzünden ünlü olan adam, sıkıntı olsada bu ününü bırakmak istemiyor.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
318472 28
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde dün başlayan ve bu sabah etkisini iyice arttıran şiddetli lodos hayatı kabusa çevirdi. Yalıkavak Küdür Yarımadası açığında İngiliz çiftin yatının tonoza bağlı halatı koptu. Çift, karaya sürüklenen yattan atlayarak canını kurtarırken, kurtarma eğitimi verdikleri 'Jack' adlı köpeği, bağlama halatını yüzerek karaya çıkarıp ağaca doladı. Bodrum, saatteki hızı 70 kilometreyi geçen lodos nedeniyle zor saatler yaşadı. Küçük balıkçı kayıklarının battığı, ağaçların devrildiği fırtınada Yalıkavak Beldesi Küdür Yarımadası’nda bir koyun ağzında tonoza bağlı 12,5 metrelik “Drakes Drum” isimli yatta kalan İngiliz çift, büyük korku ve panik yaşadı. Karaya 150 metre uzaktaki yat, tonoza bağlayan halat fırtınanın etkisiyle kopunca kontrolsüz olarak sürüklenmeye başladı. Canlarını ve yatlarını kurtarmak için 64 yaşındaki Kin Watson ile eşi 62 yaşındaki Mary Watson büyük mücadele verdi. Yatı kontrol edemeyeceğini anlayan çiftten önce Mary Watson elbiseleriyle denize atlayıp dalgalarla boğuşarak kıyıya ulaşmayı başardı. 250 bin dolar değerindeki yatı kurtarmak için mücadele veren İngiliz çiftin, nalat bağlama eğitimi de verilen 'Jack' adlı köpeklerinin mücadelesi de görenleri hayran bıraktı. Bağlama halatını tekneden yüzerek karaya çıkartan ve ardından halatı ağacın etrafına dolayan 'Jack', sahiplerine yardımcı oldu. Kin Watson da yatın kumsala yönelmesiyle kendini denize bıraktı ve kıyıya çıktı. Yat da kumsalda karaya oturdu. Bu sırada olay yerinin yakınlarında bulunan DHA muhabirleri İngiliz çift ve köpeklerinin mücadelesini saniye saniye görüntüledi. CANIMIZI KURTARDIK Kin Watson, tonozda bağlı bulunan yatın birden çıkan fırtına ile sürüklenmeye başlandığını belirterek, “Eşim ve ben iyi birer denizciyiz. Tabii altı yaşındaki köpeğimiz de hep teknede yaşıyor. Canımızı kurtardık ardından tekneye zarar gelmemesi için yoğun mücadele verdik. En az hasarla tekneyi kurtardık” dedi.
  (Toplam 7 yorum) Yorum Ekle
melek 28.07.2012 15:42:00
kalkıyo mu acaba :)
sümeyye 28.07.2012 13:24:00
inanılmaz bir şer böyle bir şey olamaz
megauydu.com 23.07.2012 16:04:00
Her türlü şifresiz maç keyfi için megauydu.com sitemizi ziyaret ediniz.
ela 19.07.2012 23:45:00
Cok pislik insan organlyla ne alaka yaaa.....
Özmen 08.07.2012 16:38:00
En Büyük Cinsel Kimdeyse Kimde Beni Hiç Alakadar Etmez
07.07.2012 23:30:00
pardon sözüm birinci yoruma anlayamadim yapmis oldugunuz reklamin adamin cinsel organi ile ne alakasi var................
xxx 01.07.2012 18:31:00
KİMLERİ ARIYORUZ -18 yaşını doldurmuş -Eğitime açık -Günde internete en az 2 saat ayırabilen -Tüm meslek gruplarından çalışma arkadaşları bizimle çalışabilir -İnterneti kullanıcı düzeyinde kullanabilen -İş disiplinine sahip BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZDA NELER OLACAK -Kendi işinize sahip olacaksınız -İnterneti kullanarak çalışabileceksiniz -Sınırsız gelir ve kariyer imkanına sahip olabileceksiniz -Satışla pazarlamayla uğraşmayacaksınız -Kimseyi ikna etmeden -Arkadaşınıza akrabalarınıza yani çevrenize ihtiyacınız olmadan çalışabileceksiniz HANGİ ALANLARDAN ÇALIŞABİLECEKSİNİZ -Sosyal paylaşım sitelerinden -İlan siteleri,reklam siteleri -Google alanları -Blog siteleri -Video siteleri Ayrıntılar : www.onlineisplatformu.com/isburada NE KADAR KAZANACAKSINIZ ? Online İş Projesi asıl olarak performans odaklı ücretlendirmeye tabidir. Yani bu işi ne kadar ciddiye alır, ne kadar çok zaman ayırabilirseniz kazancınız da buna paralel olacaktır.

2007© videovitrini.com