DÜNYANIN EN BÜYÜK CİNSEL ORGANI BU ADAMDA

Adamın yumurtalıkları tam 45 kilo 350 gram geliyor.İnanılmaz ama gerçek.Amerika'nın Las Vegas'ta yaşayan Wesley Warren adındaki adam, dünyanın en büyük cinsel organına sahip kişi olarak tarihe geçti. Bu adamın yumurtalıkları 45 kilo 350 gram geliyor.Doktorlar cinsel organının görülmedik boyutta olduğunu söylüyor.Önünde sallanan bir çift karpuz gibi duran yumurtalıkları yüzünden ayakta bile güçlükle duran Wesley Warren, cinsel organını ve yumurtalıklarını küçültme teklifini kabul etmemiş. Bunun için önerilen 1 milyon doları da geri çevirmiş.Cinsel organı yüzünden ünlü olan adam, sıkıntı olsada bu ününü bırakmak istemiyor.
İzlenme Sayısı Oy Sayısı Oy Ortalama (Oy ver)
309600 28
Adınız:
E-posta adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız:
Britanyalı ve Belçikalı bilim adamlarının yaptıkları bir araştırmada, bitkisel hayattaki bir hasta, düşünce gücüyle doktorlarla konuşabildi. Bilim adamları, fonksiyonel manyetik rezonans görüntüleme (fMRI) adı verilen beyin tarayıcısını kullanarak, 2003’te trafik kazasında ağır beyin travması geçiren hastanın, beyin faaliyetlerini bilinçli olarak değiştirmek suretiyle, doktorların sorularına karşılık “evet” ve “hayır” cevaplarını “düşünebildiğini” saptadı. Hastada bilinç işaretleri gözlemleyen doktorlar, bunun gerçek olup olmadığını anlamak için, hastaya “babanızın adı Thomas mı” gibi sorular sorarak “evet” ya da “hayır” cevapları vermesini istedi. Bu sırada doktorlar hastanın beynini fMRI cihazıyla taradı. Doktorlar, hastanın beyin faaliyetlerini değiştirerek sorulara cevap verdiğini gördü. Araştırmayı kaleme alanlardan Adrian Owen, hastanın düşünce yoluyla tüm sorulara doğru cevap verdiğini gösteren sonuçları görünce çok şaşırdıklarını söyledi. New England Journal of Medicine’de yayımlanan araştırmada, bitkisel hayatta olduğu düşünülen 23 hasta arasında yapıldı. Yapılan bayin taramasında bu hastalardan dördünde bilinçlilik işaretleri görüldü. fMRI yöntemi, sağlıklı insanlarda beynin sorulara cevabını yüzde 100 kesinlikle saptayabiliyor. Ancak bu cihaz hareket edemeyen veya konuşamayan hastalarda daha önce denenmemişti. Uzmanlar bu sonucun, koma benzeri durumdaki tüm hastaların yeniden değerlendirilmesi gerektiğini gösterdiğini belirtti.
  (Toplam 7 yorum) Yorum Ekle
melek 28.07.2012 15:42:00
kalkıyo mu acaba :)
sümeyye 28.07.2012 13:24:00
inanılmaz bir şer böyle bir şey olamaz
megauydu.com 23.07.2012 16:04:00
Her türlü şifresiz maç keyfi için megauydu.com sitemizi ziyaret ediniz.
ela 19.07.2012 23:45:00
Cok pislik insan organlyla ne alaka yaaa.....
Özmen 08.07.2012 16:38:00
En Büyük Cinsel Kimdeyse Kimde Beni Hiç Alakadar Etmez
07.07.2012 23:30:00
pardon sözüm birinci yoruma anlayamadim yapmis oldugunuz reklamin adamin cinsel organi ile ne alakasi var................
xxx 01.07.2012 18:31:00
KİMLERİ ARIYORUZ -18 yaşını doldurmuş -Eğitime açık -Günde internete en az 2 saat ayırabilen -Tüm meslek gruplarından çalışma arkadaşları bizimle çalışabilir -İnterneti kullanıcı düzeyinde kullanabilen -İş disiplinine sahip BİZİMLE ÇALIŞTIĞINIZDA NELER OLACAK -Kendi işinize sahip olacaksınız -İnterneti kullanarak çalışabileceksiniz -Sınırsız gelir ve kariyer imkanına sahip olabileceksiniz -Satışla pazarlamayla uğraşmayacaksınız -Kimseyi ikna etmeden -Arkadaşınıza akrabalarınıza yani çevrenize ihtiyacınız olmadan çalışabileceksiniz HANGİ ALANLARDAN ÇALIŞABİLECEKSİNİZ -Sosyal paylaşım sitelerinden -İlan siteleri,reklam siteleri -Google alanları -Blog siteleri -Video siteleri Ayrıntılar : www.onlineisplatformu.com/isburada NE KADAR KAZANACAKSINIZ ? Online İş Projesi asıl olarak performans odaklı ücretlendirmeye tabidir. Yani bu işi ne kadar ciddiye alır, ne kadar çok zaman ayırabilirseniz kazancınız da buna paralel olacaktır.

2007© videovitrini.com